Архітектурна візуалізація як мистецтво
Премія з архітектурної 3D візуалізації в Україні, з призовим фондом понад 220 000 грн

Судді


До складу суддів входять авторитетні фахівці в сфері 3D графіки і архітектурної візуалізації з безліччю нагород
Всі судді з різних міст або країн, кожен з них дасть конкурсних робіт свою незалежну оцінку
Кожна з двадцяти найкращих робіт буде ретельно проаналізована відповідно до вимог в обох номінаціях

Спонсори


Наші спонсори - це компанії, що займають лідируючі місця на ринку послуг для 3д візуалізації і рендеринга з усього світу. Ними були надані призи двом переможцям року, а також кращім роботам місяця
CG Textures logo
Dimensiva logo
Quixel logo
3D export logo
Maxtree logo
HUM 3D logo
CG Mood logo
Gobotree logo
RD textures logo
HDR maps logo
HDRI Skies logo

Виставка


Одне з визначень слова “Мистецтво” описує його наступним чином - форма творчості, спосіб духовної самореалізації людини за допомогою чуттєво-виразних засобів таких як музика, малюнок, поезія і т.д.

Ми вважаємо що, на сьогоднішній день архітектурна візуалізація має повне право називатися мистецтвом.

Це вже не просто формальна реалізація креслень і планів будівельних об'єктів за допомогою 3D програм. Сьогодні це суміш комп'ютерної графіки, фантазії автора, архітектурної фотографії і ще деяких допоміжних професій і як наслідок потужний інструмент для самореалізації і самовироженія через архітектуру. За допомогою архітектурної візуалізації можливо передати глядачеві найцікавіші архітектурні форми і дизайнерські ідеї, гру світла і тіней, і все те що нам складно вловити в реальності.

Поєднуючи в собі мистецтво фотографії та малюнка, і також маючи такий величезний вибір технічних можливостей вона дає нам абсолютно новий неповторний продукт, який здатний викликати емоції і почуття, надихати і бути гідним кращих галерей і музеїв світу.

Саме тому у листопаді 2019 роки ми провели виставку, присвячену архітектурної візуалізації. Пройшла вона в Київі, в галереї сучасного мистецтва «Ornament Art Space» і тривала два тижні. На ній були виставлені 28 кращих робіт учасників премії "CG AWARD UA", які були надіслані на конкурс протягом року.

Архітектурна візуалізація як мистецтвоАрхітектурна візуалізація як мистецтвоАрхітектурна візуалізація як мистецтво

Докладніше

Замовити 3D візуалізацію


Економте свій час на пошуку виконавців. Тепер все кращі 3Д художники України на одному сайті

Географія фахівців дуже обширна. У списку представлені різні регіони і міста
Ми регулярно перевіряємо актуальність портфоліо кожного учасника розділу. У нас немає застарілих профілівПоказати всіх

Кращі архітектурні візуалізації України

Премія «CG AWARD UA» гарантує об'єктивне, чесне і максимально прозоре голосування для кожного учасника. Адже в наш час архітектура і дизайн займають дуже важливе місце в житті кожної людини. Майже 100% життєвого часу нас оточують предмети архітектури та дизайну. На вулицях міста, в офісах або у себе вдома, наше око волею не волею охоплює творіння архітектурних і дизайнерських студій. Дуже часто ми не надаємо цьому значення, але від їх якості залежить наш затишок і комфорт. Одне невірне рішення дизайнера може зіпсувати подальше перебування в вашому домі на довгі роки.

І якраз архітектурна 3D візуалізація є незамінним помічником при розробці якісного дизайну для будь-якого приміщення. Тому в 2019 році команда однодумців поставила перед собою мету за допомогою цього проекту задати потрібний вектор розвитку в архітектурній візуалізації на території України, підняти рівень наших фахівців на новий щабель якості, а так само популяризувати цю сферу діяльності в суспільстві.

Головним організатором і ідейним лідером проекту виступив відомий у всьому світі CG художник Дмитро Ревякін в професійному середовищі відомий під псевдонімом 3Dmitri. Дмитро займається архітектурною візуалізацією з 2007 року. За цей час він неодноразово отримував міжнародні нагороди на різних 3D сайтах за свої роботи. З 2014-2019 рік Дмитро займав посаду адміністратора архітектурної галереї найбільшої в СНД майданчика по 3D графіці Render.ru. За ці п'ять років він сам не один раз вручав нагороди найталановитішим CG художникам України.

З огляду на все вищесказане ми можемо гарантувати об'єктивність та неупередженість результатів конкурсу, а також рівні відносини до всіх користувачів проекту, не залежно від їх статусу або умінь.

Підпишіться на новини. Введіть e-mail.
Ваш голос учтен