Дмитро Ревякін

Мене звуть Дмитро Ревякін (3Dmitri) я 3D визуализатор, фрілансер з більш ніж 10 річним стажем роботи, з України (м Дніпро). Моя спеціалізація інтер'єрна та екстер'єрні візуалізація, а так само моделинг об'єктів будь-якої складності. Я почав вивчати 3D в інституті, і це швидко переросло з хобі в мою професійну діяльність.

За весь час роботи я створив багато різних проектів для студій і дизайнерів з усього світу, більшість з них зі Швейцарії, США, Іспанії, Німеччини і Росії.

У 2009 році моя робота "Tokyo Jewel Box" отримала Аварди на 3ddd.ru. Render.ru, Evermotion.org

У 2017 році моя робота "Хатина мандрівника" отримала Аварди на Render.ru, CGVertex.com. Cglife.pro. VrayWorld.

Портфоліо: 3dmitri.studio

Пошта: 3dmitri@ukr.net

Місто: Дніпро

 

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 1577


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен