Реклама
на CG Award

Сотрудничество и размещение рекламы на CG Award

CG Award – це ресурс про 3D графіку та архітектурну 3D візуалізацію, заснований у 2018 році.

Ми є єдиним ресурсом України в цій індустрії, який так тісно поєднує фахівців з архітектурної 3D візуалізації, також ці люди постійно розвиваються, отримують інформацію на нашому сайті, обмінюються нею, навчаються один в одного, розміщуючи свої роботи у галереї.

Наші можливості:

1. Реклама на сайті

CG Award пропонує різноманітні варіанти для поліпшення ефективної роботи осіб, діяльність яких пов'язана з маркетингом в 3D-індустрії, а також для художників комп'ютерної графіки, дизайнерів, архітекторів і багатьох інших.

Статистика відвідуваності cgaward.com.ua:

Cooperation and advertising on CG AWARD UA

ЗАМІТКА! Ми використовуємо банери, які будуть видні всім відвідувачам.

Чому це важливо? Багато людей використовують блокувальники реклами, які приховують рекламні банери на веб-сайтах для всіх рекламних платформ в Інтернеті (наприклад, Google Ads). У деяких сферах діяльності майже 100% відвідувачів сайту не бачать рекламних банерів. В результаті, використовуючи такі онлайн-рекламні майданчики, ви можете розраховувати в основному на користувачів, які прийшли до вас з мобільних пристроїв. Користувачі, які займаються серфінгом на ПК і мобільних пристроях, мають велику різницю.

зазвичай, люди займаються серфінгом з мобільних пристроїв, коли відпочивають. Крім того, вони будуть бачити тільки мобільну версію вашого сайту, і ви отримаєте менший ефект. Користувачі ПК займаються серфінгом в основному в робочий час. Вони побачать повну версію вашого сайту і будуть набагато більш вражені. Екран більшого розміру покращує уявлення вашого продукту відвідувачам.

Нижче на сторінці ви можете бачити, що у наших відвідувачів також є Блокування реклами.

Cooperation and advertising on CG AWARD UA

ЗАМІТКА! У нас є 3 активних мови на сайті. Ваші рекламні банери будуть переведені і зрозумілі 95% наших відвідувачів.

2. Статті та новини

Ви можете створювати свої тематичні статті та ділитись вашими новинами з нашими читачами. Якщо ви публікуєте статтю вперше, ми допоможемо вам створити все максимально ефективно.

3. Соціальні мережі

Ми маємо більш 12000 передплатників в наших соціальних мережах, які пов'язані архітектурної візуалізацією по всьому світу.

Ми у соц. мережахinstagram logo facebook logotwitter logo

4. Спонсорство

Спонсорство - це найкраща реклама ваших товарів. Кількість спонсорів на кожен сезон обмежена. Подавайте заявку на спонсорство заздалегідь.

Наші клієнти:

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації. Ви можете використовувати цю контактну форму нижче або відправити нам лист - cgaward@ukr.net

Ваш голос учтен