Співпраця

CG AWARD UA - це щорічна премія з архітектурної 3D візуалізації, заснована у 2018 році. На нашому сайті зібрані найталановитіші візуалізатори з України, які надсилаючи свої роботи змагаються на звання кращого. Цей сайт є джерелом постійно оновлюються трудових ресурсів - професіоналів архітектурної візуалізації, яким необхідно бути в курсі подій у нашій галузі, яка так швидко розвивається. CG AWARD UA є єдиним ресурсом в цій індустрії, який так тісно об'єднує фахівців з архітектурної 3D візуалізації в Україні, також ці люди постійно розвиваються, отримують інформацію на нашому сайті, обмінюються нею, вчаться один у одного, розміщуючи свої роботи в галереї.

Наші можливості:

Реклама на сайті.

CG AWARD UA пропонує різноманітні варіанти для поліпшення ефективної роботи осіб, чия діяльність пов'язана з маркетингом в області 3D-індустрії, а також для художників і професіоналів в області архітектурної візуалізації. Розміщуючи у нас ваш мультимедійний банер, ви робите правильний вибір, тому що CG AWARD UA єдиний сайт в Україні, націлений виключно на професіоналів цієї сфери.

Інформаційна поштова розсилка.

CG AWARD UA розсилає щомісячні інформаційні бюлетені передплатникам сайту. Наші інформаційні бюлетені мають одні з найвищих показників ефективності відкриттів і кліків.

Соціальні мережі.

Ми маємо більш 11000 передплатників в наших соціальних мережах, які пов'язані архітектурної візуалізацією по всьому світу.

Спонсорство.

Спонсорство - це найкраща реклама ваших товарів. Кількість спонсорів на кожен сезон обмежена. Подавайте заявку на спонсорство заздалегідь.

Кількість відвідувачів і передплатників постійно зростає, встигніть скористатися нашими послугами по найкращою ринковою ціною.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більш детальну інформацію:

Ваш голос учтен