Андрій Чиняков

Мене звати Андрій Чиняков. Я професійний CG художник і дизайнер інтер'єрів з більш ніж 6-річним досвідом. Я випускник Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, архітектурний факультет. Я отримав ступінь магістра в галузі архітектури та дизайну. Моя основна спеціалізація - 3d візуалізація (інтер'єр, екстер'єр, візуалізація продукції). Маю досвід в дизайні інтер'єрів і співпрацюю з дизайн студіями. Я творчо і відповідально підходжу до кожного проекту. Я уважний до деталей, кінцевий результат дуже важливий для мене. Моя мета - створення фотореалістичних візуалізацій, а саме, красивих, що продають зображень. У мене художній смак, почуття форми, пропорцій і кольору. Я постійно розвиваюся в області 3D-графіки, вдосконалюю свої навички.

Портфоліо: Andrew Chiniakov

Пошта: chiniakov3d@gmail.com

Місто: Київ

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 742


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен