DE New Studio

Наша студія розробляє високоякісну рекламну 3Д візуалізацію, для продажу і просування будівельних, інтер'єрних, архітектурних об'єктів, предметну візуалізацію. Ми забезпечуємо забудовників і девелоперів всім необхідним для реклами та презентації об'єктів нерухомості.

Ми розробляємо тривимірні моделі будинків і на їх основі створюємо яскраві та запам'ятовуються зображення, які використовуються в рекламі об'єктів нерухомості і презентації проектів.

Візуалізація об'єкта необхідна в якості ефективного маркетингового інструменту впливу на потенційного покупця. Це основна складова будь-якої рекламної кампанії та презентації.

Тривимірна візуалізація широко використовується з метою максимально вигідною презентації архітектури, інтер'єрів, меблів, техніки, і багато іншого, в рекламних цілях. За допомогою неї можна побачити, як об'єкт буде виглядати в реальному світі, оцінити його розміри, форму і колір.

Сучасна комп'ютерна графіка має дуже високі можливість, для того що б зробити фотореалістичну візуалізацію, яка нічим не буде відрізнятись від високоякісних художніх фотографій.

Ми створюємо тільки якісний продукт, завдяки якому наші клієнти можуть збільшити продажі, заявити про себе, розвинути бізнес і презентувати свої можливості. Нашими замовниками є великі підприємства, бізнесмени, інвестори, маркетологи, архітектори, дизайнери та багато інших.

Будемо раді співпраці!

  • Дизайн інтер'єру;
  • 3D Візуалізація інтер'єру;
  • Архітектурна візуалізація;
  • Роздрібна візуалізація;
  • Комерційна візуалізація;
  • 3D тури.

Портфоліо: De New Studio

Пошта: de.new.studio@gmail.com

Місто: Херсон

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 1605


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен