DE New Studio

Наша студія розробляє високоякісну рекламну 3Д візуалізацію, для продажу і просування будівельних, інтер'єрних, архітектурних об'єктів, предметну візуалізацію. Ми забезпечуємо забудовників і девелоперів всім необхідним для реклами та презентації об'єктів нерухомості.

Ми розробляємо тривимірні моделі будинків і на їх основі створюємо яскраві та запам'ятовуються зображення, які використовуються в рекламі об'єктів нерухомості і презентації проектів.

Візуалізація об'єкта необхідна в якості ефективного маркетингового інструменту впливу на потенційного покупця. Це основна складова будь-якої рекламної кампанії та презентації.

Тривимірна візуалізація широко використовується з метою максимально вигідною презентації архітектури, інтер'єрів, меблів, техніки, і багато іншого, в рекламних цілях. За допомогою неї можна побачити, як об'єкт буде виглядати в реальному світі, оцінити його розміри, форму і колір.

Сучасна комп'ютерна графіка має дуже високі можливість, для того що б зробити фотореалістичну візуалізацію, яка нічим не буде відрізнятись від високоякісних художніх фотографій.

Ми створюємо тільки якісний продукт, завдяки якому наші клієнти можуть збільшити продажі, заявити про себе, розвинути бізнес і презентувати свої можливості. Нашими замовниками є великі підприємства, бізнесмени, інвестори, маркетологи, архітектори, дизайнери та багато інших.

Будемо раді співпраці!

  • Дизайн інтер'єру;
  • 3D Візуалізація інтер'єру;
  • Архітектурна візуалізація;
  • Роздрібна візуалізація;
  • Комерційна візуалізація;
  • 3D тури.

Портфоліо: De New Studio

Пошта: de.new.studio@gmail.com

Місто: Херсон

Поділитися профілем
Переглядів: 1984
Рейтинг: minusminusminusminusminus0

Увійтищоб голосувати або коментувати

textures.com

Кращі текстури і скaни для 3D графіки і візуалізації

Офіційний партнер
премії CG AWARD UA
ВІДКРИТИ

Ще студії

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен