Анна Федюкіна

Мене звуть Анна, я художник і дизайнер зі Львова, Україна. Я спеціалізуюся на дизайні інтер'єру і 3D візуалізації. Маю ступінь магістра в галузі дизайну у Львівському політехнічному національному університеті, архітектурний факультет.

Я маю значний досвід в дизайні інтер'єру і співпрацюю з іншими дизайнерами інтер'єрів і дизайн студіямі.Кроме того, я людина, яка глибоко цікавиться мистецтвом і архітектурою. Мені дуже подобається моя робота і мені подобається кожен новий проект, над яким я працюю!

У цьому портфоліо представлено кілька проектів, які я створила за останні роки. Не соромтеся звертатися до мене, якщо у вас є які-небудь питання, або якщо ви думаєте, що я можу бути вам корисна!

Портфоліо: Анна Федюкіна

Пошта: annafedyukina@gmail.com

Місто: Львов

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 987


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен