Олександр Мельник

Привіт. Я фахівець з 3D-рендерінгу. Якщо вам потрібні якісь послуги 3D-візуалізації для вашого проекту, я буду радий запропонувати вам найкращу прийнятну ціну. Я є експертом у кількох програмах, таких як 3Ds Max, Corona та Photoshop.

Чому 3d-рендерінг? Архітектурні зображення дають покупцям реалістичне тривимірне зображення будинку чи будівлі задовго до того, як воно з’явиться. Архітектурні рендери зазвичай ефективніші, ніж двовимірні плани поверхів або ескізи для продажу нерухомості, оскільки вони дозволяють потенційним покупцям уявити себе як вдома. 3D-рендерінг також може використовуватися для продажу будівельного проекту державному чи місцевому відділу планування. Їх можна використовувати в брошурах та маркетингових матеріалах, на рекламних щитах, на веб-сайтах та в ЗМІ для підвищення обізнаності про проект та демонстрації дизайну.

Послуги, які я надаю: - візуалізація інтер'єру; - зовнішня візуалізація; - 360-градусна візуалізація панорами

Портфоліо: Олександр Мельник

Пошта: meli4ka.sk8@gmail.com

Місто: Київ

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 936


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен