Про проект


Сайт cgaward.com.ua поєднує в собі першу українську премію з архітектурної 3D візуалізації "CG Visualization Award Ukraine" цікаві публікації, статті та уроки по 3D графіці. Розділ Послуги 3D в якому зібрані кращі фахівці з України готові виконати будь-які замовлення. Також ми є організаторами виставки "Архітектурна візуалізація як мистецтво", що пройшла в 2019 році в галереї сучасного мистецтва "Ornament Art Space" в Київі. Наша мета це популяризація індустрії архітектурної візуалізації в Україні та за її межами.

CG Visualization Award - Це щорічна премія з архітектурної 3D візуалізації з призовим фондом понад 220 000 грн. Її метою є визначення двох кращих архітектурних 3D візуалізацій в Категрії «Інтер'єр» і «Екстер'єр» в Україні.

Конкурс починаеться 1 лютого кожного нового року і триватиме 10 місяців до 31 листопада. За цей час всі учасники можуть додавати свої роботи і в той же час голосувати в Галереї на сайті.

Після 31 листопада адміністрація премії відбирає кращі 20 робіт для суддівського голосування. До 10 грудня проводитися суддівське голосування. 20 грудня буде відомі імена двох переможців.

Переможці конкурсу отримають іменні нагороди і спеціальні призи від спонсорів, серед яких безліч корисних моделей високої якості, текстур і 3D сканів.

Крім двох кращих робіт року, ми так само нагороджуємо одну роботу з вищим балом щомісяця. Переможець місяця вибирається тільки голосуванням користувачів сайту без участі суддів, і оголошуються 1-го числа кожного місяця.

 

Призи


Партнерами нашого конкурсу були надані призи на загальну суму понад 220 000 грн. Серед призів 3D моделі високої якості, hight-end текстури, скани та інше. Послугами наших партнерів користуються компанії зі світовим ім'ям, такі як Walt Disney, Pixar, Sony, Marvel, Nintendo і багато інших. Радимо вам перегорнути сторінку до кінця і познайомитися з кожним з них. Ми впевнені що відвідавши їх веб-сайти ви знайдете там багато цікавого і корисного для себе.
 

CG Textures - сайт, який пропонує цифрові фотографії всіх видів матеріалів, а так-же 3d скани різних об'єктів. Для наших переможців є два призи. Щомісячний - 1000 кредитів видається щомісяця одній найкращій роботі з вищим рейтингом. Переможцям конкурсу видається по 1000 кредитів на покупки.

 

Dimensiva - веб-сайт, з високоякісними моделями фурнітури і світла, і інших предметів інтер'єру від різних світових брендів. Для наших переможців так-же є два два призи. PRO аккаунт кожного місяця одній найкращій роботі з вищим рейтингом. Переможцям конкурсу видається повний доступ до всіх моделей на сайті, тривалістю один місяць.

 

Maxtree - ресурс, який створює високоякісні моделі рослин, квітів, з усього світу, щоб полегшити роботу визуализатор. Переможцям конкурсу Maxtree дає можливість завантажити на своєму сайті за 5 збірників з рослинами кожному.

 

Quixel Megascans - це найбільша база відсканованих моделей і текстур в світі, якою користуються не тільки візуалізатори а й світові кіностудії. Переможцям конкурсу Quixel Megascans дає можливість завантажувати скани і текстури в дозволі до 8К на своєму сайті 6 місяців. Підписка Megascans також означає доступ до Quixel Mixer і Quixel Bridge, поки підписка активна.

 

HUM 3D - починаючи з 2005 цей ресурс допомагає всім CG артистам світу сьекономіть час на моделинга. На сайті зібрані різні моделі, з різних епох на будь-яку кишеню. Переможцям конкурсу HUM 3d дає по 150 кредитів на покупку будь-яких моделей зі свого ресурсу.

 

CG MOOD - зовсім молодий сайт, який пропонує моделі, текстури а так же пресети для forest pack. Ви так-же можете завантажувати свої моделі на продаж і мати високий і стабільний відсоток з продажу. Переможцям конкурсу CG MOOD дає по 50 Artist Credits і 10 Exclusive Credits а так же Basic Subscription на 6 місяців.

 

3D Export - сайт, який поєднує в собі все що тільки може знадобитися CG художнику в роботі. Будь-які моделі і текстури, HDRI карти і уроки. Меблі або казкові дракони, все це можна знайти на сайті нашого спонсора. Переможцям конкурсу 3D Export дає можливість скупити все необхідне будь-якому візуалізатором на суму 750 $.

 

Gobotree - це джерело високоякісних 3D-людей, фотоматеріалів, вирізок людей і рослинності, неба, фонів і еталонних зображень - все це забезпечується неперевершеною здатністю пошуку. Переможці конкурсу Gobotree нагороджують 800 фунтами за покупку чотирьох колекцій 3d людей.

Sketchfab - Ресурс надає різноманітні моделі, для архітектурної візуалізації для створення ігор, додатків смартфона і іншого. Починаючи з 2012 року він зібрав понад 3 мільйони моделей в свою базу. Нашим переможцям Sketchfab дає 3 місячну підписку PRO в перебігу якої можна завантажувати по 20 будь-яких моделей з сайту в місяць.

Real displacement textures - був першим інтернет магазином, який почав надавати текстури, зроблені за технологією PBR (Physically-Based Rendering) по всьому світу. Починаючи з 2015 цей сервіс весь час зростає, розсуваючи межі можливостей в скануванні текстур і матеріалів. Їх мета створювати кращі текстури без компромісів. Наші переможці отримають нову колекцію текстур №6 і №7 (company licence). Останній продукт компанії, зроблений за найостаннішими технологіями. Так само доступний щомісячний приз, кращій роботі місяці. Один Textures Pack.

HDRMAPS - це ресурс якісних hdri-карт, створений в Польщі в 2012 році. Всі продукти є ліцензійними і мають дуже високу роздільну здатність до 20К і дуже високий динамічний діапазон. HM також надає багато безкоштовного контенту для спільноти CGI. Наші переможці отримають купон на 100 €, який дозволить їм купити все, що їм сподобається, на hdrmaps.com

HDRI-SKIES - Наша ідея полягає в тому, щоб підтримати реалізацію проектів молодих художників CG, поділившись усіма нашими HDR-картами з дозволом 2048x1024px. абсолютно безкоштовно і для комерційного використання. Так само кожна з безкоштовних карт доступна в дозволі 20000х10000px за невелику плату. Кожному з двох переможців конкурсу наш партнер HDRI-Skies дарує один будь-який збірник HDRI текстур. Крім цього, якщо переможець конкурсу використовує в своїй роботі безкоштовну текстуру з сайту нашого партнера, HDRI-Skies подарує йому цю текстуру в найбільшому дозволі, додатково до основного призу.


Медіа-партнер:

 

Інформаційно-освітній портал Totalarch - серія проектів для архітекторів, дизайнерів і популяризації архітектурної науки в широких колах користувачів мережі Інтернет.

Основні напрямки розвитку ресурсу:

  • Формування відкритої електронної архітектурно-будівельної бібліотеки
  • Інформаційна підтримка архітектурних конкурсів, виставкових проектів та громадських заходів в сфері архітектури та містобудування
  • Публікація робіт архітекторів та дизайнерів
  • Структурування інформації з історії архітектури
Підпишіться на новини. Введіть e-mail.
Ваш голос учтен