Про проект

Сайт cgaward.com.ua поєднує в собі першу українську премію з архітектурної 3D візуалізації "CG AWARD UA" цікаві публікації, статті та уроки по 3D графіці. Розділ "Послуги 3D візуалізації" в якому зібрані посилання на кращих фахівців з України готові виконати будь-які замовлення. Також ми є організаторами виставки "Архітектурна візуалізація як мистецтво", що пройшла в 2019 році в галереї сучасного мистецтва "Ornament Art Space" в Київі. Наша мета - це популяризація індустрії архітектурної візуалізації в Україні та за її межами.

CG AWARD UA - Це щорічна премія з архітектурної 3D візуалізації з призовим фондом понад 220 000 грн. Її метою є визначення двох кращих архітектурних 3D візуалізацій в Категрії «Інтер'єр» і «Екстер'єр» в Україні.

Конкурс починаеться 1 лютого кожного нового року і триватиме 10 місяців до 31 листопада. За цей час всі учасники можуть додавати свої роботи і в той же час голосувати в Галереї на сайті.

Після 31 листопада адміністрація премії відбирає кращі 20 робіт для суддівського голосування. До 10 грудня проводитися суддівське голосування. 20 грудня будуть відомі імена двох переможців.

Переможці конкурсу отримають іменні нагороди і спеціальні призи від спонсорів, серед яких безліч корисних моделей високої якості, текстур і 3D сканів.

Крім двох кращих робіт року, ми так само нагороджуємо одну роботу з вищим балом щомісяця. Переможець місяця вибирається тільки голосуванням користувачів сайту без участі суддів, і оголошуються 1-го числа кожного місяця.

cg award ua 3d visualization competititon ukraine 

Призи

Партнерами нашого конкурсу були надані призи на загальну суму понад 220 000 грн. Серед призів є 3D моделі високої якості, hight-end текстури, скани та інше. Послугами наших партнерів користуються компанії зі світовим ім'ям, такі як Walt Disney, Pixar, Sony, Marvel, Nintendo і багато інших. Радимо вам перегорнути сторінку до кінця і познайомитися з кожним з них. Ми впевнені що відвідавши їх веб-сайти ви знайдете там багато цікавого і корисного для себе.

 

CG Textures - сайт, який пропонує цифрові фотографії всіх видів матеріалів, а також 3d скани різних об'єктів. Для наших переможців є два призи. Щомісячний - 1000 кредитів видається щомісяця автору однієї найкращої роботі з найвищим рейтингом. Переможцям конкурсу видається по 1000 кредитів на покупки.

 

Maxtree - ресурс, який створює високоякісні моделі рослин та квітів з усього світу, щоб полегшити роботу візуалізатору. Переможцям конкурсу Maxtree дає можливість завантажити на своєму сайті по 5 збірників з рослинами кожному.

 

Quixel Megascans - це найбільша база відсканованих моделей і текстур в світі, якою користуються не тільки візуалізатори, а й світові кіностудії. Переможцям конкурсу Quixel Megascans дає можливість завантажувати скани і текстури в роздільній здатності до 8К на своєму сайті 6 місяців. Підписка Megascans також означає доступ до Quixel Mixer і Quixel Bridge, поки вона активна.

 

HUM 3D - починаючи з 2005 цей ресурс допомагає всім CG артистам світу сьекономіть час на моделинга. На сайті зібрані різні моделі, з різних епох на будь-яку кишеню. Переможцям конкурсу HUM 3d дає по 150 кредитів на покупку будь-яких моделей зі свого ресурсу.

 

3D Export - сайт, який поєднує в собі все що тільки може знадобитися CG художнику в роботі. Будь-які моделі і текстури, HDRI карти і уроки. Меблі або казкові дракони, все це можна знайти на сайті нашого спонсора. Переможцям конкурсу 3D Export дає можливість скупити все необхідне будь-якому візуалізатором на суму 750 $.

 

Gobotree - це джерело високоякісних 3D-людей, фотоматеріалів, вирізок людей і рослинності, неба, фонів і еталонних зображень - все це забезпечується неперевершеною здатністю пошуку. Переможці конкурсу Gobotree нагороджують 800 фунтами за покупку чотирьох колекцій 3d людей.

 

VIZPARK - провідний виробник та розробник плагінів та 3D-контенту для архітектурної візуалізації. Місія VIZPARK - створити інноваційні, гнучкі та прості у використанні продукти для професійних 3d художників та студій по всьому світу. Заснований у 2011 році Мартіном Янном, VIZPARK швидко перетворився на безцінного постачальника інструментів та контенту для всесвітньо відомих архітекторів та художників візуалізації. Наші продукти регулярно розсувають технологічні межі та відкривають нові творчі горизонти як для професіоналів, так і для любителів. Переможцям конкурсу VIZPARK дарує свій найбільший збірник 3D контенту VP COMPLETE, а переможцям місяця купон на суму 50 Eur.

 

Real displacement textures - був першим інтернет магазином, який почав надавати текстури, зроблені за технологією PBR (Physically-Based Rendering) по всьому світу. Починаючи з 2015 цей сервіс весь час зростає, розсуваючи межі можливостей в скануванні текстур і матеріалів. Їх мета створювати кращі текстури без компромісів. Наші переможці отримають нову колекцію текстур №6 і №7 (company licence). Останній продукт компанії, зроблений за найостаннішими технологіями. Так само доступний щомісячний приз, кращій роботі місяці. Один Textures Pack.

HDRMAPS - це ресурс якісних hdri-карт, створений в Польщі в 2012 році. Всі продукти є ліцензійними і мають дуже високу роздільну здатність до 20К і дуже високий динамічний діапазон. HM також надає багато безкоштовного контенту для спільноти CGI. Наші переможці отримають купон на 100 €, який дозволить їм купити все, що їм сподобається, на hdrmaps.com

HDRI-SKIES - Наша ідея полягає в тому, щоб підтримати реалізацію проектів молодих художників CG, поділившись усіма нашими HDR-картами з дозволом 2048x1024px. абсолютно безкоштовно і для комерційного використання. Так само кожна з безкоштовних карт доступна в дозволі 20000х10000px за невелику плату. Кожному з двох переможців конкурсу наш партнер HDRI-Skies дарує один будь-який збірник HDRI текстур. Крім цього, якщо переможець конкурсу використовує в своїй роботі безкоштовну текстуру з сайту нашого партнера, HDRI-Skies подарує йому цю текстуру в найбільшому дозволі, додатково до основного призу.

3DBee.IT - це сервіс ресурсів, розроблений спеціально для архітектурних визуализаторов, які пользуються 3ds Max, SketchUp, Corona, V-Ray і FStorm. У сервісі працює кредитний інтернет-магазин меблів та відсканованих активів, а також матеріалів. Всі активи високої якості, добре оптимізовані і готові до застосування. Унікальний менеджер активів 3DBee інтегрується в 3ds Max і SketchUp, що дозволяє користувачам переглядати і купувати активи і безпосередньо об'єднувати їх в сцену, готову до візуалізації. Переможці року отримають річну підписку 3D Bee , а також 50 кредитів для переможців місяця.
GarageFarm.NET - це хмарна ферма рендеринга, яка надає користувачам доступні і зручні рішення для рендеринга. Маючи доступні тарифи і цілодобову службу підтримки, що складається з менеджерів, розробників та ІТ-адміністраторів, вони забезпечують безперебійну і максимально економічну роботу ваших завдань. GarageFarm.NET підтримує всі основні 3D-додатки і движок рендеринга і вносить відповідні зміни своє програмне забезпечення для підготовки сцени, щоб спростити процес підготовки і перенесення файлів безпосередньо в вашому 3D-пакеті. Переможці року отримають кредити на $ 500 для GarageFarm.NET, а також 50 кредитів для переможців місяця.

Ваш голос учтен