POLYMETRO Studio

Наша студія почала своє існування в 2012 році, коли Рябоконенко Петро вирішив об'єднати свої зусилля і багаторічний досвід роботи з надійними дизайнерами, художниками, веб-майстрами для створення POLYMETRO. Сьогодні в основному ми працюємо з комерційних замовлень в області 3D візуалізації, веб-дизайну, графічного дизайну. В майбутньому ми збираємося відкрити нові сфери діяльності, такі як комп'ютерна графіка, фото, відео та ІТ і т. д.

Коли ми отримуємо новий проект, ми намагаємося бути максимально лояльними і ефективними для продуктивного виконання наших завдань, задоволення найвищих вимог клієнта найкращим чином . Наша мета - стати надійним партнером для довгострокового співробітництва. Щоб зміцнити нашу репутацію чесної організації, ми гарантуємо своєчасне виконання наших зобов'язань і найкращу якість. Відкритий для пропозицій і спілкування. На сьогоднішній день в нашому портфоліо багато реалізованих проектів різної складності.

Наші клієнти - авторитетні архітектори, різні компанії, успішні бізнесмени. Ми сподіваємося, що наш великий досвід і навички допоможуть вам вирішити будь-яке завдання найдивовижнішим чином, який приведе вас до успіху.

Чекаємо на ваші листи!

Портфоліо: Polymetro

Пошта: info@polymetro.com

Місто: Дніпро


Поділитися профілем

plusplusplusminusminus3
eye icon 1283


Ще студії

Ми використовуємо файли cookies щоб покращити наш сайт. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен