POLYMETRO Studio

Наша студія почала своє існування в 2012 році, коли Рябоконенко Петро вирішив об'єднати свої зусилля і багаторічний досвід роботи з надійними дизайнерами, художниками, веб-майстрами для створення POLYMETRO. Сьогодні в основному ми працюємо з комерційних замовлень в області 3D візуалізації, веб-дизайну, графічного дизайну. В майбутньому ми збираємося відкрити нові сфери діяльності, такі як комп'ютерна графіка, фото, відео та ІТ і т. д.

Коли ми отримуємо новий проект, ми намагаємося бути максимально лояльними і ефективними для продуктивного виконання наших завдань, задоволення найвищих вимог клієнта найкращим чином . Наша мета - стати надійним партнером для довгострокового співробітництва. Щоб зміцнити нашу репутацію чесної організації, ми гарантуємо своєчасне виконання наших зобов'язань і найкращу якість. Відкритий для пропозицій і спілкування. На сьогоднішній день в нашому портфоліо багато реалізованих проектів різної складності.

Наші клієнти - авторитетні архітектори, різні компанії, успішні бізнесмени. Ми сподіваємося, що наш великий досвід і навички допоможуть вам вирішити будь-яке завдання найдивовижнішим чином, який приведе вас до успіху.

Чекаємо на ваші листи!

Портфоліо: Polymetro

Пошта: info@polymetro.com

Місто: Дніпро

Поділитися профілем
Переглядів: 885
Рейтинг: minusminusminusminusminus0

Увійтищоб голосувати або коментувати


Ще студії і фрілансери

На нашому сайті зібрані найкращі фахівці України зі сфери 3D візуалізації. Подивитися весь каталог студій та фрілансерів ми можете на сторінці Послуги 3D візуалізації. Також рекомендуємо подивитися нашу галерею.

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальнiше Закрити
Ваш голос учтен