POLYMETRO Studio

Наша студія почала своє існування в 2012 році, коли Рябоконенко Петро вирішив об'єднати свої зусилля і багаторічний досвід роботи з надійними дизайнерами, художниками, веб-майстрами для створення POLYMETRO. Сьогодні в основному ми працюємо з комерційних замовлень в області 3D візуалізації, веб-дизайну, графічного дизайну. В майбутньому ми збираємося відкрити нові сфери діяльності, такі як комп'ютерна графіка, фото, відео та ІТ і т. д.

Коли ми отримуємо новий проект, ми намагаємося бути максимально лояльними і ефективними для продуктивного виконання наших завдань, задоволення найвищих вимог клієнта найкращим чином . Наша мета - стати надійним партнером для довгострокового співробітництва. Щоб зміцнити нашу репутацію чесної організації, ми гарантуємо своєчасне виконання наших зобов'язань і найкращу якість. Відкритий для пропозицій і спілкування. На сьогоднішній день в нашому портфоліо багато реалізованих проектів різної складності.

Наші клієнти - авторитетні архітектори, різні компанії, успішні бізнесмени. Ми сподіваємося, що наш великий досвід і навички допоможуть вам вирішити будь-яке завдання найдивовижнішим чином, який приведе вас до успіху.

Чекаємо на ваші листи!

Портфоліо: Polymetro

Пошта: info@polymetro.com

Місто: Дніпро

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 733


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен