Послуги 3D візуалізації

+

У цьому розділі ви можете замовити 3D візуалізацію у кращих фахівців України, відібраних адміністрацією премії CG AWARD UA.

Що таке 3D візуалізація

Завдяки сучасним технологіям сьогодні можна побачити готовий результат дизайн проекту ще до того, як будівельна компанія почне його реалізацію. Це стало можливо завдяки спеціальним комп'ютерним програмам типу 3ds Max або C4D. У них візуалізатори створюють об'ємні і реалістичні зображення майбутнього об'єкта. Крім цього ці програми дозволяють подивитися на будь-яку частину проекту під будь-яким кутом або освітленням ще до його будівництва.

Для 3D візуалізації фахівець створює спеціальні тривимірні моделі, які потім розставляє в залежності від плану проекту. Встановлюється також освітлення сцени та позиції камер. Фінальним етапом є рендеринг – процес перетворення тривимірної сцени в статичне зображення або анімацію, яке можна використовувати для демонстрації майбутнього проекту.

Багато що залежить від професіоналізму фахівця, що виконує 3D візуалізацію. Важливо не тільки правильно передати розташування, габарити і фактури об'єктів, але і коректно виставити освітлення, яскравість, контраст і камеру. Для якісної фотореалістичної візуалізації візуаліазтор так само повинен володіти художнім смаком і бажано архітектурним освітою.

Кому потрібні послуги 3D візуалізації

Архітектурна 3D візуалізація дає замовнику наступні можливості:

  • ви можете побачити підсумковий результат вашого дизайн проекту, стилістичні ідеї, перевірити сумісність придуманих вами форм, предметів, фактур або матеріалів;
  • є можливість побачити розташування об'єктів в приміщенні і при необхідності доопрацювати планування;
  • висока ймовірність виявити всі помилки в дизайн проекті завдяки детальним розрахунками 3D редактора;
  • можна почати продаж об'єкта ще до початку його будівництва демонструючи клієнтам 3D візуалізації.

Наведемо кілька прикладів які більш точно опишуть користь 3D візуалізацій. Раніше при будівництві нового об'єкта, наприклад, житлового будинку менеджери показували клієнтам креслення і планування, що не особливо приваблювало останніх здійснювати покупку недобудованого житла. Тепер же менеджери і ріелтори показують клієнтам красиві і головне фізично точні зображення майбутніх апартаментів. Якщо 3D візуалізація була виконана майстром, то вона здатна навіть закохати покупця в ваш проект з першого погляду. Крім цього архітектори та дизайнери, які замовляють 3D візуалізації, можуть внести деякі зміни в проект в процесі будівництва об'єкта, що дає можливість виправити помилки. Це було б складніше або взагалі неможливо якби вони були виявлені тільки після закінчення будівництва.

Як замовити 3D візуалізацію

На нашому сайті ви знайдете багатьох топових українських фахівців готових надати якісні послуги з 3D візуалізації інтер'єру, екстер'єру, предметної візуалізації або каталожного віза. Подивіться профілі студій та фрілансерів, які представлені на цій сторінці, виберіть тих, хто вам найбільше сподобався і зв'яжіться з ними для реалізації ваших ідей. Для замовлення складіть технічне завдання, обговоріть ключові моменти (площа приміщення, кількість об'єктів, їх розміри, ідеї разцветкі, матеріали і фактури), і приступайте до спільної роботи.

Вартість 3D візуалізації буде залежати від декількох факторів:

  • складності самого дизайн проекту;
  • кількості об'єктів яким потрібно 3D-моделювання;
  • необходимое качество текстур и матеріалів;
  • деталізація опрацювання об'єктів сцени;
  • вимог до реалістичності 3D візуалізації;
  • терміну здачі проекту (дедлайну).

Кращі фахівці зі сфери архітектурної візуалізації уважно стежать за сучасними тенденціями в 3D графіці, фотографії та дизайні, а значить, зможуть запропонувати оптимальні варіанти вирішення для ваших завдань. Вам залишається тільки переглянути наш каталог, і вибрати виконавця який сподобався вам найбільше!

Ми використовуємо файли cookies щоб покращити наш сайт. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен