Marchenko & Novak

Ми - студія візуалізації архітектури, що базується в Києві - Україна. Ми створюємо зображення та анімацію для архітекторів, розробників нерухомості, агентств та дизайнерів по всьому світу.

Протягом останніх 5 років я працюю 3d художником, використовуючи 3d Max / Corona. Я мав справу з різними проектами архітектури - архітектурне представлення інтер'єрів та екстер'єрів та візуалізація виробів.

ЩО МИ РОБИМО

Нерухомі зображення: Ми виробляємо високоякісні фотореалістичні зображення зовнішнього вигляду, інтер'єру та виробів CG.

Анімація: Ми створюємо повний цикл створення анімації: від концепції та звукової серії до готового фільму.

Дизайн інтер'єру: Ми можемо запропонувати рішення дизайну інтер'єру для маркетингу товарів та товарів.

ХТО МИ Є

Студія Marchenko & Novak була заснована двома архітекторами Андрієм Марченком та Миколою Новаком, які захоплюються своєю пристрастю до створення високоякісної фотореалістичної архітектурної візуалізації та анімації. Передумови архітектури та дизайну допомагають нам зрозуміти цілісний процес дизайну та зробити візуальне спілкування із замовником більш ефективним.

Портфоліо: Marchenko & Novak

Пошта: hello@marchenkonovak.com

Місто: Київ

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 692


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен