OMEGA RENDER Visualization

Привіт, ми команда OMEGA!

Команда експертів, яка спеціалізується на архітектурній візуалізації. Ми займаємося архітектурної анімацією і візуалізацією для провідних компаній в області 3D, архітектури та будівництва вже 10 років. Наші партнери: Mecanoo, Карім Рашид, Катерра, Rockwell Group, Apex Circuit Design, Landry Design Group і багато інших.

Ми створили репутацію професійної студії протягом десятиліття і виконали 100% завдань з відмінною оцінкою. Ми твердо віримо, що наш найперший проект з вами швидко переросте в довгострокові відносини.

Архітектурна візуалізація

Створення дивовижних, схожих на життя статичних зображень з ідеальною атмосферою, кутами і загальною презентацією..

3d моделювання

Ми перетворюємо малюнки в дуже докладні сцени з простими і зрозумілими структурами шарів.

Анімація

Ми не тільки створюємо складну архітектурну анімацію, а й робимо її легко візуалізіруемой і емоційно привабливий

Pano 360

Краще розуміння відчуття простору проекту з його точки зору.

2d / 3d плани

Чітке розуміння вашої власності для ваших клієнтів. Чіткі, що не захаращені плани 2-го поверху відмінно підходять для розміщення брошур і маркетингу вашої нерухомості вашим клієнтам без необхідності показувати їм робоче креслення або ескіз.

VR (віртуальна реальність)

Це дозволяє вам відчути простір і дизайн, які ви не можете отримати іншими способами, навіть з архітектурної моделлю.

Зв'яжіться з нами і давайте разом створимо щось прекрасне!

Портфоліо: OMEGARENDER

Пошта: info@omegarender.studio

Місто: Харків

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 1393


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен