Wemage

Привіт! Мене звуть Устим і я CEO студії Wemage зі Львова.

Мій досвід роботи (більше 10 років), високі архітектурні навички та сильна команда можуть гарантувати вам найкращі результати.

Я знаю, як вразити ваших потенційних клієнтів, додавши антураж, корекцію кольорів та атмосферу до остаточного відтворення продукту. Задоволення клієнтів гарантоване. Створюючи продукт, ми завжди задаємося питанням, як він буде виглядати в реальному житті. За допомогою 3D-моделювання ви зможете представити свою ідею, внести необхідні зміни або навіть продати її до її виходу в світ.

Це як справжня магія, ми створюємо те, що ще не існує, все, що ви можете собі уявити.

3D візуалізація - це не лише красиві фотографії, але й історії та враження. Я гарантую Вам якість, терміни виконання та збереження всіх авторських прав.

Дякую за увагу! З повагою, Устим.

Портфоліо: wemage.studio

Пошта: info@cgipark.com

Місто: Львів

 

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 440


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен