Правила


Загальні положення

Конкурс проводиться тільки серед візуализаторів з України. Роботи громадян інших країн не приймаються для участі.

Громадяни України тимчасово проживають за межами країни так само можуть брати участь.

Завантаження робіт і голосування відкрито з 1 лютого до 30 листопада кожного року.

Кількість робіт від одного учасника не обмежена на протязі всього року.

Грошові суми зазначені в призах на руки не видаються. Скористатися ними можна тільки на сайті спонсора.

Надсилаючи роботу на конкурс ви погоджуєтесь з можливим використанням її в інтересех проекту. Наприклад для рекламних плакатів проекту в соц. мережах або інших ресурсах, без вказівки авторства. Але це не означає комерційне використання робіт учасників.

При використанні сайту і участю в конкурсі, ви погоджуєтесь з умовами та правилами нашої спільноти, описаними на цій сторінці, так само в разі недотримання цих умов до видалення або бану. У всіх спірних моментах, остаточне рішення остається за адміністрацією ресурсу.


Завантаження робіт на конкурс

Для завантаження роботи на конкурс зареєструйтеся на сайті.

Рендер повинен мати роздільну здатність не менше ніж 1000 пікселів по обидва боки.

Заповнюйте форми відправки робіт на мові, яка відповідає мові сайту на якому ви заповнюєте форму. Якщо ви вантажуєте роботу з російської версії сайту то російською мовою, якщо з української версії сайту на українському. Ім'я для англійської версії сайту заповнюйте англійською як зазначено в формі завантаження. Якщо відправлена форма вся заповнена англійською мовою, або заповнена неправильно ваша робота не приймається в галерею.

Завантажувати візуалізації потрібно виконані особисто вами, або вашої студією. Ваш рендер буде видалений, якщо він зроблений не вами або на вимогу третіх осіб які надали докази з наступних причин: плагіат, вимоги правовласника (в разі якщо автор розмістив роботу без його згоди).

На зображенні не повинно бути накладено: текстових написів, прізвищ, імен, логотипів, назв та іншого.

Кожен завантажений рендер проходить перевірку 1-2 робочих дні і тільки потім може потрапити в галерею. В окремих випадках перевірка може бути довше. Ми не відправляємо повідомлень з підсумками перевірки.

Ми намагаємося йти назустріч кожному учаснику, але не забувайте, що ми вибираємо кращі рендери України, тому відбір робіт дуже строгий. Ми звертаємо увагу на всі помилки. Надсилайте нам тільки ваші самі топові рендери зроблені протягом року.


Оцінювання робіт

Оцінювати роботи може будь-який користувач зареєстрований на сайті.

Оцінюйте роботи адекватно і справедливо, не забувайте, що це конкурс з візуалізації, а не з дизайну. В першу чергу дивіться на якість 3Д графіки, на моделі, налаштування світла або текстурування.

Не накручуйте оцінки собі за рахунок фейкових акаунтів, знайомих або друзів, і не занижуйте оцінки конкурентів, модератори побачать будь-яку махінацію або неадекватне голосування, в такому випадку робота буде знята з участі, а користувач буде видалений. Але це не означає, що учасники не можуть афішувати свою участь в конкурсі де-небудь. Навпаки, закликайте всіх до голосування і участі в конкурсі. Так ви наберете більше оцінок і підтримайте проект. Головне, оцінки повинні бути справедливі.

Будьте уважні при оцінюванні робіт. Адміни можуть порахувати заниженням оцінки ваші 3 бали до роботи у якій вже стоїть 5 або більше п'ятірок. Якщо ви хочете поставити такій роботі на 2 бали менше від інших оцінок, краще обґрунтуйте свою оцінку в коментарі під роботою.

Якщо ваша робота була видалена за нечесне голосування, повторно вона опублікована бути не може.


Коментарі та спілкування

У коментарі до завантаженого на конкурс рендера дозволяється опис про виконану роботу, про об'єкт і тп. Заборонені описи рекламного характеру, посилання на портфоліо (ми додаємо посилання на портфоліо до роботи в будь-якому випадку), соц. мережі та інші ресурси. Заборонені заклики до порушення чинного законодавства, висловлювання расистського характеру або суперечок, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу і релігійну ворожнечу, а так само усього іншого, що потрапляє під дію законів України.

У коментарях під роботами галереї заборонені поширення своїх резюме, оголошень про вакансії організацій, пошуку співробітників, посилання на зовнішні ресурси, завантаження картинок. Розміщення оголошень про продаж-купівлю програмних продуктів, обладнання, художніх робіт та іншого майна. Розміщення повідомлень, явно містять рекламний характер.

На всіх ресурсах проекту, так само в соціальних мережах заборонено висловлювання в грубій і нецензурній формі (нахабно, упереджено) на адресу Адміністрації, модераторів і користувачів сайту або демонстрація цього будь-якими іншими способами. Флейм, флуд, тролінг в усіх своїх проявах, а так само розпалювання холіваров.

На всіх ресурсах проекту, так само в соціальних мережах дозволені висказіванія і коментарі на будь-якій мові.


Публікації в соц мережах

Всі надіслані на конкурс роботи, ми публікуємо в нашому Instagram та Facebook акаунтах, для того щоб автор міг залучити більше людей до голосування за свої роботи.

При публікації ми вказуємо ім'я учасника а також активні посилання на профіль якщо дозволяють настройки конфіденційності, також якщо аккаунт у автора існуює і його легко знайти в мережі.

Якщо ви не хочете, щоб ваша робота була опублікування в соц. мережах повідомте нам про це в коментарі до роботи при завантаженні її на сайт, або будь-яким іншим зручним для вас способом.


Краща 3d візуалізація місяця

Крім основного конкурсу "Краща робота року" прододіться конкурс "Краща робота місяця".

Протягом одного сезону (10 місяців), першого числа кожного місяця ми вибираємо одну роботу з вищим балом серед усіх завантажених робіт протягом сезону і нагороджуємо її званням і призами від спонсорів.

Робота яка виграла один раз, повторної участі не приймає.

Необхідний мінімум для участі 10 голосів і вище. У разі якщо є 2 і більше робіт з однаковою оцінкою переможе та у якій голосів більше.

Робота переможця місяця так само публікується у всіх наших соц мережах з активним посиланням на автора, якщо це можливо.


Краща 3d візуалізація року

Краща робота року вибіраетсья тільки суддями. З усіх надісланих на сайт робіт. Не залежно від рейтингів і заслуг протягом року.

Суддівське голосування проходить з 1-10 грудня.

Переможець оголошується в соціальних мережах премії 20 грудня. Потім інформація про переможця з'явитися на сайті.

Кожен суддя оцінить фінальну роботу по 10 бальній шкалі. Пізніше ми підрахуємо середній бал і отримаємо одну кращу роботу.

Два переможці отримають призи від кожного спонсора. Іменні скляні нагороди та право зайняти суддівські місця на наступний рік.

Якщо буде дві і більше робіт з однаковими оцінками, ми проведемо повторне голосування суддів.

Після зв'язку з переможцем ми відправляємо головний приз за допомогою служби Нова Пошта в будь-яку точку України. Інформація про спонсорські призи, прийде на поштові адреси які були вказані при заповненні форми.

Дві кращі візуалізації року і роботи з кращої 20-ки переходять в галерею "Переможці".

Суддя конкурсу так само може брати участь, однак він не зможе голосувати у фінальній частині якщо його робота потрапить в топ 20 і піде на голосванія до решти суддів.

Обов'язково залишайте свої контакти при завантаженні зображень, щоб ми могли зв'язатися з вами в разі перемоги. Бажано залишати альтернативний поштову адресу або посилання на соц. мережі в розділі Коментар до роботи (в завантаженні зображень) або мобільний телефон.

Якщо ви зареєстровані на сайті, заповніть свій профіль контактною інформацією. Це теж може стати у нагоді, в разі вашої перемоги.


Рекомендації для учасників конкурсу

Тематика для робіт - інтер'єрна та екстер'єрні візуалізація. Інших рамок ми не ставимо (тільки якщо: робота не образливого чи агресивного характеру по відношенню до меншин та інше подібне). Реальний або придуманий об'єкт, комерційна або зроблена у вільний час робота, професійним архітектором або студентом - це не має значення.

Однак, тема роботи повинна бути розкрита. Якщо це інтер'єр, то повинна бути видна вся меблева група, а не одне крісло, або якийсь інший об'єкт, що стоїть по центру кімнати в самоті. Уникайте зображень, де основна меблева композиція (або будинок, якщо це екстер'єр) погано видно або обрізана.

Ми навмистно назвали конкурс CG (Computer Generated - згенеровано на комп'ютері) об'єднавши всі види візуалізації на ПК. Сцена не обов'язково повинна бути вся змодельована і отрендерена в 3D редакторі. Допускається додаткове редагування в фотошопі або інший 2D графічній програмі.

У нас тримовний сайт. Але інформація про вас і ваші роботи надходить до нас на одній мові, на якій ви заповнюєте форму. Ми використовуємо Google перекладач для перекладу імен прізвищ та іншого. Якщо ваші дані переведені не правильно, то напишіть нам на пошту cgaward@ukr.net


Розділ "Робота"

1. У розділі "Робота" заборонено:

Вводити в оману користувачів або адміністрацію сайту.

Створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одному і тому ж роботодавцю або приватній особі.

Розміщувати свідомо неякісну або фальшиву інформацію.

Розміщувати оголошення, що пропонують роботу в сферах які не відносяться до 3D візуалізації та 3D графіки.

Розміщувати кілька однакових або відмінних лише заголовком резюме або вакансій.

В заголовках і описі вакансії розміщувати інформацію більш ніж про одну посаду.

Використовувати розділ "Робота" для поширення рекламних матеріалів, в т.ч. Не розміщувати під виглядом вакансій або резюме пропозиції зареєструватися на сторонніх сайтах, оголошення про послуги підбору роботи або персоналу, партнерство та співробітництво.

Публікувати образи, нецензурні вислови, і інші матеріали, які завдають шкоди Компанії або третім особам.

Розміщувати інформацію, яка закликає до порушення територіальної цілісності України, визнання незаконних адміністративно-територіальних утворень на території України, що містить назви, символіку, пропаганду сепаратистських або терористичних організацій.

Розміщувати на сайті інформацію, яка може ставитися до збору і зберігання персональних даних про інших користувачів.

2. Відповідальність сторін

Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується їм на у розділі "Робота", в тому числі за відповідність її вимогам законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок ), а також за дотримання прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням інформації в розділі "Робота". У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщеної Користувачем інформації, Користувач зобов'язується самостійно і за свій рахунок урегулювати розміщення в ній інформації.

Користувач зобов'язується використовувати розділ "Робота" відповідно до даної угоди.

CG AWARD UA не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих Користувачами в розділі "Робота". А також за заподіяння шкоди, збитку і будь-яких інших збитків, які можуть виникнути при використанні розділу "Робота".

3. У розділі "Робота" дозволено:

Змінювати вартість і види послуг, терміни їх дії.

Змінювати зовнішній вигляд оголошень (використовувати заголовки, маркіровані та нумеровані списки).

Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем в розділі "Робота", якщо вони не відповідають умовам цієї Угоди, завдають шкоди Компанії або третім особам, а також на свій власний розсуд без вказівки причини.

Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем в розділі "Робота" і знаходяться у відкритому доступі.

Ми використовуємо файли cookies щоб покращити наш сайт. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен