Правила


Загальні Положення

При використанні сайту (всіх його розділів а також соц. мереж) та участі в конкурсі, ви погоджуєтесь з умовами та правилами нашої спільноти, описаними на цій сторінці, так само у разі не дотримання цих умов до видалення чи бану. У всіх спірних моментах остаточне рішення залишається за адміністрацією ресурсу.


"Премія"

1. Умови

1.1 Завантаження робіт та голосування відкрито з 1 по 30 листопада кожного року.

1.2 Кількість робіт від одного учасника необмежена.

1.3 Для завантаження роботи на конкурс увійдіть до кабінету.

1.4 Рендер повинен мати роздільну здатність не менше 1000 пікселів по обидва боки .

1.5 Завантажувати візуалізації потрібно виконані особисто вами або вашою студією. Ваш рендер буде видалений, якщо він зроблений не вами або на вимогу третіх осіб, які надали докази з таких причин: плагіат, вимоги правовласника (у разі якщо автор розмістив роботу без його згоди).

1.6 На зображенні не повинно бути накладено: текстових написів, прізвищ, імен, логотипів, назв та іншого.

1.7 Кожен завантажений рендер проходить перевірку 1-2 робочі дні і лише потім може потрапити до галереї. В окремих випадках перевірка може бути довшою. Ми не надсилаємо повідомлень з результатами перевірки.

1.8 Надсилаючи роботу на конкурс ви погоджуєтеся з можливим використанням її на користь проекту. Наприклад, для рекламних плакатів проекту в соц. мережах чи інших ресурсах проєкта, без зазначення авторства. Але це означає комерційне використання робіт учасників.

2. Оцінки до робіт

2.1 Оцінювати роботи може будь-який користувач, зареєстрований на сайті.

2.2 Оцінюйте роботи адекватно та справедливо, не забувайте, що це конкурс із візуалізації, а не з дизайну. Насамперед дивіться на якість графіки, на моделі, налаштування світла чи текстурування.

2.3 Не накручуйте оцінки собі за рахунок фейкових облікових записів, знайомих або друзів, і не занижуйте оцінки конкурентів, ми побачимо будь-яку махінацію або неадекватне голосування, в такому разі робота буде знята з участі, а користувач буде видалений . Але це не означає, що учасники не можуть афішувати свою участь у конкурсі десь. Навпаки, закликайте всіх до голосування та участі у конкурсі. Так ви наберете більше оцінок та підтримаєте проект. Головне, оцінки мають бути справедливими.

2.4 Будьте уважні під час оцінювання робіт. Адміністратори галереї можуть вважати заниженням оцінки ваші 3 бали до роботи, у якої вже коштує 5 і більше п'ятірок. Якщо ви хочете поставити таку роботу на 2 бали менше від інших оцінок, краще обґрунтуйте свою оцінку в коментарі під роботою.

2.5 Якщо вашу роботу було видалено за нечесне голосування, повторно вона опублікована не може.

3. Коментарі та спілкування

3.1 У коментарі до завантаженого на конкурс рендеру дозволяється опис про виконану роботу, об'єкт тощо. Заборонені описи рекламного характеру, посилання на портфоліо (ми додаємо посилання на портфоліо для роботи у будь-якому разі), соц. мережі та інші ресурси. Заборонені заклики до порушення чинного законодавства, висловлювання расистського характеру або суперечок, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу та релігійну ворожнечу, а також іншого.

3.2 У коментарях під роботами галереї заборонені розповсюдження своїх резюме, оголошень про вакансії організацій, пошук співробітників, посилання на зовнішні ресурси, завантаження картинок. Розміщення оголошень про продаж-купівлю програмних продуктів, обладнання, художніх робіт та іншого майна. Розміщення повідомлень, які явно містять рекламний характер.

3.3 На всіх ресурсах проекту, так само в соціальних мережах заборонено висловлювання у грубій та нецензурній формі (нахабно, упереджено) на адресу Адміністрації, модераторів та користувачів сайту або демонстрація цього будь-якими іншими способами. Флейм, флуд, тролінг у всіх своїх проявах, а також розпалювання холіварів.

3.4 На всіх ресурсах проекту, так само в соціальних мережах дозволені висловлювання та коментарі будь-якою мовою.

4. Публікації у соц. мережах

4.1 Всі надіслані на конкурс роботи, ми публікуємо в нашому Instagram та Facebook акаунтах, для того, щоб автор міг залучити ще більше людей до голосування за свої роботи.

4.2 При публікації ми вказуємо ім'я учасника а також активні посилання на профіль якщо дозволяють налаштування конфіденційності, так само якщо акаунт у автора існуює і його легко знайти в мережі.

4.3 Якщо ви не хочете, щоб ваша робота була опублікована в соц. мережах повідомте нам про це у коментарі до роботи при завантаженні її на сайт, або будь-яким іншим зручним для вас способом.

5. Переможець

5.1 Переможець конкурсу визначається підсумками голосування користувачів 31-го листопада о 00 годині за Київським часом (Годинний пояс UTC+2).

5.2 Перемагає одна робота з найвищим балом.

5.3 Якщо 31-го листопада о 00 годині буде 2 і більше робіт з однаковим вищим балом, то конкурс продовжується ще на добу до визначення одного переможця.

5.4 Робота, що перемогла в конкурсі, буде опублікована на сторінці переможців, а також у наших соц. мережах.


"Робота"

1. У розділі "Робота" заборонено:

1.1 Вводити в оману користувачів або адміністрацію сайту.

1.2 Створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одному і тому ж роботодавцю або приватній особі.

1.3 Розташувати свідомо неякісну або фальшиву інформацію.

1.4 Розміщувати оголошення, що пропонують роботу у сферах, що не належать до 3D візуалізації та 3D графіки.

1.5 Розміщувати кілька однакових або відмінних лише заголовком резюме або вакансій.

1.6 У заголовках та описі вакансії розміщувати інформацію більше, ніж про одну посаду.

1.7 Використовувати Сайт для розповсюдження рекламних матеріалів, у т. ч. не розміщувати під виглядом вакансій або резюме пропозиції зареєструватися на сторонніх сайтах, оголошення про послуги підбору роботи або персоналу, партнерство та співпрацю.

1.8 Публікувати образи, нецензурні висловлювання та інші матеріали, що завдають шкоди Компанії або третім особам.

1.8 Розміщувати інформацію, яка закликає до порушення територіальної цілісності України, визнання незаконних адміністративно-територіальних утворень на території України, що містить назви, символіку, пропаганду сепаратистських чи терористичних організацій.

1.9 Розміщувати на сайті інформацію, яка може стосуватися збору та зберігання персональних даних про інших користувачів.

2. Відповідальність сторін

2.1 Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується ним на Сайті, у тому числі за відповідність її вимогам законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів та послуг (торгових марок), а також за дотримання прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням інформації у розділі "Робота". У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщеною Користувачем інформації, Користувач зобов'язується самостійно та за свій рахунок урегулювати зазначені претензії.

2.2 Користувач зобов'язується використовувати розділ "Робота" відповідно до цієї угоди.

2.3 CG Award не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих Користувачами у розділі "Робота". А також за заподіяння шкоди, збитків та будь-яких інших збитків, які можуть виникнути при використанні розділу "Робота".

3. У розділі "Робота" дозволено:

3.1 Змінювати вартість та види послуг, строки їх дії.

3.2 Зміна зовнішнього вигляду оголошень (використовувати заголовки, марковані та нумеровані списки).

3.3 Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем у розділі "Робота", якщо вони не відповідають умовам цієї Угоди, завдають шкоди Компанії або третім особам, а також на власний розсуд без вказівки причини.

3.4 Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем у розділі "Робота" та які знаходяться у відкритому доступі.


"Чат Телеграм"

Чат створений для візуалізаторів та замовників. Всіх інших просимо пошукати чати, які відповідають вашій тематиці.

При вході в чат поділіться портфоліо або соц. мережами. Гість який ігноруватиме прохання адмінів або інших учасників чату поділитися портфоліо або соц. мережами блокується.

1. Дозволено:

1.1 Пропонувати та шукати роботу пов'язану з архвізом.

1.2 Ділитися в чаті цікавою інформацією про 3d графіку, архвіз і все, що з цим пов'язано.

1.3 Ділитись своїми роботами, портфоліо, соціальними мережами.

1.4 Ділитись оголошеннями щодо продажу та покупки комп'ютерної техніки.

1.5 Ділитись своїми 3d моделями.

1.6 Приводити нових учасників до чату.

2. Заборонено:

2.1 Упереджені та необґрунтовані висловлювання, які можуть бути агресивними по відношенню до інших учасників чату. (Приклад - Бога немає, всі чоловіки козли тощо)

2.2 Ділитись у чаті чужими 3d моделями та текстурами. Але дозволено запитувати та шукати. Передавати все можна в особистих чатах.

2.3 Ділитись у чаті ламаний софтом, програмами. Але дозволено запитувати та шукати. Передавати все можна в особистих чатах.

2.4 Заклики до порушення чинного законодавства, висловлювання расистського характеру або суперечок, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу та релігійну ворожнечу, а також іншого, що підпадає під дію законів України.

2.5 Висловлювання у грубій та нецензурній формі на адресу Адміністрації Премії, модераторів та користувачів чату або демонстрація цього будь-якими іншими способами. Флейм, флуд, тролінг у всіх своїх проявах, а також розпалювання холіварів.

2.6 Висміювання рівня знань користувачів чату.

2.7 Ображати учасників чату через їхню мову.

2.8 Рекламувати, намагатися продати, нав'язувати архвізерам стаф, софт або контент, який нікому крім самого продавця не потрібен.

2.9 Рекламувати якісь ліві групи та сторінки, які не мають відношення до архвізу.

2.10 Починати теми про політику.

За порушення правил чату бан!

Ваш голос учтен