Запропонуйте нам свою публікацію

Ми додаємо на сайт будь-яку корисну інформацію, пов'язану зі сферою 3D графіки, архітектурою, дизайном, комп'ютерними технологіями та архітектурної візуалізацією .

Можливі публікації рекламного характеру

Детальніше про можливі публікації

Розмістити прес-реліз

Опублікуйте у нас повідомлення про майбутню подію або про вже доконаний факт, про досягнення значного результату вашої діяльності, про вихід на ринок вашої продукції, про хід реалізації проекту і так далі.

Розмістити Новину

Додайте інформаційне повідомлення про подію в суспільному житті. Ви привернете увагу до роботи вашої компанії, підтримайте її позитивний образ в суспільстві і нагадайте про її діяльність та послуги. У новинах доречна інформація про захід або подію, а також нова позиція і реакція на вже минуле подія.

Опублікувати Статтю

В розділ статей можна додати огляд або порівняння вашого продукту, важливу і корисну інформацію на тему графіки або архітектурної візуалізації, висвітлити яке вас цікавить і так далі.

Написати Урок

Поділіться з новачками вашими знаннями в 3D графіку, архітектурної візуалізації або моделюванні. Те що для вас здається звичайною справою, для кого то може виявитися безцінною інформацією. Авторам розмістили у нас урок, ми вказуємо посилання на портфоліо або соц мережі. Якщо ви хочете написати урок вперше, ми допоможемо з цим.

Розмістити 3D модель

Додайте на нашому сайті свої безкоштовні 3D моделі. Авторам моделей ми додаємо посилання на портфоліо або соц мережі. Ви поділитеся з художниками всього світу вашою моделлю і про вас дізнаються тисячі людей. Ми не продаємо 3D моделі і не публікуємо моделі чужих авторів.


Заповніть форму нижче на сторінці. Ви можете відправити нам свій матеріал в архіві або коротко опишіть, про що ви хочете написати на сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Ми використовуємо файли cookies щоб покращити наш сайт. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен