Безкоштовна сцена інтер'єру в 3ds max і Corona renderer

20 липня 2020 р.
23294

Безкоштовна готова студійна сцена інтер'єру зроблена в 3d max і Corona render. Новачкам допоможе підняти рівень якості 3D візуалізації. Якщо у вас поганий рендер і ви шукайте як його поліпшити, ця сцена для вас.

Для профі вона може стане в нагоді як сцена для швидкого студійного рендеру наприклад фурнітури або предметів освітлення інтер'єру .

Платформа: 3dsMax 2019

Рендер: Corona Render

Сцена ідеально оптимізована для 3Ds Max і Corona Renderer. Налаштування цієї сцени можна застосовувати як універсальні для інтер'єрних проектів.

Бесплатная сцена интерьера в 3ds max и Corona renderer

Посилання на автора моделі MIBS


Поради щодо поліпшення якості візуалізації в 3D Max

1. Оптимізація геометрії 3D-моделей

В процесі моделювання необхідно дотримуватися мінімально можливої кількості полігонів, тому що якщо модель містить багато непотрібних полігонів, це тягне за собою збільшення часу на візуалізацію. Не допускайте помилок в геометрії моделей, таких як відкриті ребра, перекриваються полігони. Намагайтеся, щоб моделі були якомога чистішими.

2. Якими повинні бути текстури

Розмір текстури повинен відповідати розміру моделі на фінальному рендер. Наприклад, якщо ви скачали десь текстуру з роздільною здатністю 3000 х 3000 пікселів, а 3Д модель, до якої її застосовуєте, знаходиться на задньому плані сцени або має зовсім маленький масштаб, то визуализатор буде перевантажений зайвою вогою текстури.

3. Правильне освітлення

Надзвичайно важливий пункт. Намагайтеся завжди застосовувати системи фізичного освітлення, наближені до реальних, такі як Daylight System (Система денного освітлення), а також Corona Sun і Sky, HDRI, а в якості джерел світла в інтер'єрах використовувати Corona light з профілями IES. Це додасть сцені реалізму, так як в цьому випадку при рендер будуть задіяні справжні алгоритми обчислення світловий інформації.

4. Масштаб сцени

Для отримання рендерів пристойного якості масштаб одиниць виміру в сцені має колосальне значення. Найчастіше у нас прийнято працювати в сантиметрах. Це дозволяє не тільки створювати моделі більш точними, але також допомагає при розрахунку освітлення і відображень.

ЗАВАНТАЖИТИ МОДЕЛЬ

Поділитися з друзями

Ще почитати
Нові коментарі на сайті

PCIe x32

03.02.2022 09:46

Dell действительно сейчас заслуживают отдельной похвалы, качество цветопередачи просто невероятное. Но мне яркость у них не нравится, яркость 300 нит у практически бо

17.11.2021 13:45

Таке враження наче пацан щось кидає)))

17.11.2021 11:30

Тот случай когда вклеенный персонаж не дополняет визуализацию архитектуры а отбирает на себя все внимание зрителя. Архитектурный объект служит фоном этому сюжету

17.11.2021 11:07
Нове у блозі
Хмара тегів
Ваш голос учтен