«Ars Machina» за участю 3D художника з України

time icon 09 вересня 2020 р.
eye icon 867

Ars Machina досліджує світ комп'ютерної графіки

Один із топових архітектурних 3D візуалізаторів України, Віктор Сердобинцев сстав учасником виставки «Ars Machina», яка пройшла в Американському місті Апленд, 21 серпня 2020 року.

Ars Machina

Відвідувачі входять до зали, а художник стоїть на сцені та малює у них на очах птаха фенікса. При цьому у художника на голові одягнена гарнітура VR, а її пензля — це пульти дистанційного керування. Фенікс, якого вона малює, складається не з олії або акварелі, а з блискучого тривимірного вектора, що світиться.

Цей художній флешмоб, а також безліч крутих робіт 3Дешніков з усього світу, включаючи п'ять 3D візуалізацій українського CG художника Віктора Сердобинцева, були частиною «Ars Machina». Нової виставки в галереї Меткалф (Художня галерея в Апленді, Індіана. USA). Це спільне шоу, де широкий спектр комп'ютерної графіки демонструється як у друкованих виданнях, так і різних екранах по всій галереї Меткалфа. Відкриття відбулося у п'ятницю, 21 серпня 2020 року. Всього було виставлено 57 гравюр від 22 художників із 15 країн та 5 штатів США.

Ars Machina

Виставка вже давно була мрією Джеймі Майлза, доцента кафедри мистецтв. Майлз та директор галереї Меткалф Джеремі Рігглман змогли зрушити справу з мертвої точки лише зараз. Почали шукати художників. Хотіли вибрати лише п'ять чи шість, але у підсумку виявилося 22 артисти.

«Все було організовано віртуально, - сказав Майлз. «Ми отримали всі ці файли в цифровому вигляді від дуже талановитих і щедрих художників, які були буквально в таких місцях, як Бангалор, Індія та Іспанія, Варшава та Україна та Домініканська Республіка — всюди».

«У результаті ми отримали це грандіозне потужне шоу від людей з усього світу, - сказав Майлз. «Професор Рігглман помітив, як чудово проводити глобальну художню виставку під час глобальної пандемії».

Ars Machina

Поділитися з друзями

Ще почитати
Нові коментарі на сайті

Dell действительно сейчас заслуживают отдельной похвалы, качество цветопередачи просто невероятное. Но мне яркость у них не нравится, яркость 300 нит у практически бо

17.11.2021 13:45

Таке враження наче пацан щось кидає)))

17.11.2021 11:30

Тот случай когда вклеенный персонаж не дополняет визуализацию архитектуры а отбирает на себя все внимание зрителя. Архитектурный объект служит фоном этому сюжету

17.11.2021 11:07
Нове у блозі
Хмара тегів
Ми використовуємо файли cookies щоб покращити наш сайт. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен