«Ars Machina» за участю 3D художника з України

09 вересня 2020 р.
1234

Ars Machina досліджує світ комп'ютерної графіки

Один із топових архітектурних 3D візуалізаторів України, Віктор Сердобинцев сстав учасником виставки «Ars Machina», яка пройшла в Американському місті Апленд, 21 серпня 2020 року.

Ars Machina

Відвідувачі входять до зали, а художник стоїть на сцені та малює у них на очах птаха фенікса. При цьому у художника на голові одягнена гарнітура VR, а її пензля — це пульти дистанційного керування. Фенікс, якого вона малює, складається не з олії або акварелі, а з блискучого тривимірного вектора, що світиться.

Цей художній флешмоб, а також безліч крутих робіт 3Дешніков з усього світу, включаючи п'ять 3D візуалізацій українського CG художника Віктора Сердобинцева, були частиною «Ars Machina». Нової виставки в галереї Меткалф (Художня галерея в Апленді, Індіана. USA). Це спільне шоу, де широкий спектр комп'ютерної графіки демонструється як у друкованих виданнях, так і різних екранах по всій галереї Меткалфа. Відкриття відбулося у п'ятницю, 21 серпня 2020 року. Всього було виставлено 57 гравюр від 22 художників із 15 країн та 5 штатів США.

Ars Machina

Виставка вже давно була мрією Джеймі Майлза, доцента кафедри мистецтв. Майлз та директор галереї Меткалф Джеремі Рігглман змогли зрушити справу з мертвої точки лише зараз. Почали шукати художників. Хотіли вибрати лише п'ять чи шість, але у підсумку виявилося 22 артисти.

«Все було організовано віртуально, - сказав Майлз. «Ми отримали всі ці файли в цифровому вигляді від дуже талановитих і щедрих художників, які були буквально в таких місцях, як Бангалор, Індія та Іспанія, Варшава та Україна та Домініканська Республіка — всюди».

«У результаті ми отримали це грандіозне потужне шоу від людей з усього світу, - сказав Майлз. «Професор Рігглман помітив, як чудово проводити глобальну художню виставку під час глобальної пандемії».

Ars Machina

Поділитися з друзями

Ще почитати
Нові коментарі на сайті

Hey, is anybody know where I can get a free version of Mid Journey?

11.07.2022 12:32

PCIe x32

03.02.2022 09:46

Dell действительно сейчас заслуживают отдельной похвалы, качество цветопередачи просто невероятное. Но мне яркость у них не нравится, яркость 300 нит у практически бо

17.11.2021 13:45

Таке враження наче пацан щось кидає)))

17.11.2021 11:30
Нове у блозі
Хмара тегів
Ваш голос учтен