Генератор плюща для 3ds max. Ivy Generator

Опубліковано: 19 серпня 2020 р.
Переглядів: 730

An Ivy Generator. by Thomas Luft

Кілька місяців тому я шукав нову сцену для тестування акварельної візуалізації. Я думав про щось складне, наповнене рослинністю - як дерева, порослі плющем. На щастя, мені вдалося впровадити процедурну систему, щоб плющ ріс сам по собі. В результаті вийшов невеликий інструмент, що дозволяє віртуальному плюща рости в вашому тривимірному світі.

Плющ росте з одного кореня під дією різних сил: первинного напрямку росту, випадкового впливу, сили зчеплення з іншими об'єктами, висхідного вектора, що імітує фототропію рослин, і, нарешті, сили тяжіння. Ця проста схема показує, що мета полягала не в тому, щоб забезпечити біологічне моделювання зростання плюща, а в простому підході до створення складної і реалістичною рослинності, яка адаптується до існуючої сцені. Генератор плюща імпортує і експортує файли obj + mtl.

Ось попередньо скомпільовані версії для Win32, MacOS і Linux, включаючи вихідний код цього проекту під Стандартної громадської ліцензією GNU. Перенесення для MacOS люб'язно зробив Роберт Темплтон (зона розробки Kuroyume). Перенесення Linux люб'язно зробив Рубен Лопес.

Архіви

ivy_generator_Win32_1.3.rar

ivy_generator_MacOSX_1.3.zip

ivy_generator_Linux_qt4_1.3.tar.gz

Попередні випуски та додаткові матеріали можна знайти на офіційному сайті проекту: http://ivy-generator.com/

Генератор плюща для 3ds max. Ivy Generator Генератор плюща для 3ds max. Ivy Generator Генератор плюща для 3ds max. Ivy Generator

Поділитися з друзями!

Ще почитати
Нове у блозі
Хмара тегів
Ми використовуємо файли cookies щоб покращити наш сайт. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен