Кращі плагіни Blender для архітектурної 3D візуалізації

31 грудня 2020 р.
24183

Pro lighting skies

Pro-lighting: Skies - це доповнення від Blender guru, яке художники можуть використовувати для миттєвої зміни зовнішнього освітлення в будь-який час доби, будь-якої погоди і досягнення більш реалістичних результатів, оскільки воно засноване на використанні зображень з високим динамічним діапазоном або більш відомого терміна - HDRI.

Плагины для Blender

Building tools

Це доповнення цікаво, тому що воно дозволяє дуже швидко створювати красиві будівлі або будинку, процедурно додаючи деякі найбільш важливі елементи для будівлі, такі як підлоги, вікна, перила, двері, балкони та дахи.

Real trees

Real Trees - це додаток, який дозволяє легко створювати лісові та природні масиви. Вын містить 20 моделей найпоширеніших дерев в світі.

Sketch Style

SKETCH STYLE - це плагін, який можна використовувати для візуалізації типу Ambient Occlusion, « глини » і « ескізу », подібно до того, що ми можемо знайти в професійному програмному забезпеченні, яке створює нереалістичні рендери, такі як Sketch Up.

Blender open street map

Blender-osm підтримує генерацію простих 3D-будівель для створення зовнішніх міських сцен або сцен на відкритому повітрі в цілому, використовуючи інформацію, отриману з супутникової інформації онлайн, яка буде переведена в 3D-вікно перегляду Blender.

Плагины для Blender

JArch vis

JARCH Vis - це додаток для Blender 3D, який допомагає художникам створювати певні архітектурні об'єкти таким чином, щоб їх було легко налаштовувати. Він швидко створює такі об'єкти як: вікна, підлогу, стіни, двері та ін.

Blender GIS

Blender GIS - це додаток, який використовує супутникові дані для створення міст і екстер'єру. Цей аддон дуже схожий на Blender open street map за винятком того, що він безкоштовний, і його може бути трохи складніше у використанні.

Scatter

Доповнення Object Scatter для Blender дозволяє розкидати сітку по поверхні. Це не обов'язково повинна бути площину, на якій ви хочете розсіювати об'єкти, це може бути сфера, або інший об'єкт.

Archimesh

Це доповнення поставляється з Blender і дозволяє створювати безліч архітектурних елементів.

City builder 3d

Цей плагін дозволяє художникам створювати власні міста в Blender за допомогою більш 40 різних 3D-моделей і текстур будівельних об'єктів, які можна дуже швидко застосувати до 3D-сцені.

True grass

Як випливає з назви цього доповнення, True grass здатна генерувати реалістичну траву з 8 видами трави, 3 видами бур'янів, 5 рослинами або квітами, 5 видами грибів на додаток до наземного сміттю.

Плагины для Blender

E-Cycles

E-Cycles - це аддон Blender, який використовується для досягнення кращої продуктивності трасування променів.

Grasswald

Це доповнення Blender в формі високоякісного пакету ресурсів, що містить різні види бур'янів, трави і моху, а також різні види сміття, які можна використовувати для додавання легкого реалізму і недосконалості в сценах зовнішньої 3D візуалізації.

Archipack

Archipack - це аддон Blender, що містить колекцію параметричних примітивів для архітектурної взуалізації.

Gaffer

Gaffer - це додаток до Blender, який допомагає художникам висвітлювати свої сцени, представляючи всі потрібні налаштування на зручних панелях для швидкого доступу і експериментів, які можуть допомогти заощадити час, ефективність і зосередитися на створенні кращого освітлення, не відволікаючись на пошук кнопок.

Real grass

Real Grass - це аддон, який дозволяє вам додати пачку моделей трави PBR і бур'янів до вашої сцені.

Плагины для Blender

Більш детальний огляд всіх плагінів нижче на відео.

Поділитися з друзями

Ще почитати
Нові коментарі на сайті

Hey, is anybody know where I can get a free version of Mid Journey?

11.07.2022 12:32

PCIe x32

03.02.2022 09:46

Dell действительно сейчас заслуживают отдельной похвалы, качество цветопередачи просто невероятное. Но мне яркость у них не нравится, яркость 300 нит у практически бо

17.11.2021 13:45

Таке враження наче пацан щось кидає)))

17.11.2021 11:30
Нове у блозі
Хмара тегів
Ваш голос учтен