Render Engine - D5 Render | Realtime Raytracing

time icon 31 грудня 2020 р.
eye icon 5696

Що таке D5 рендер?

D5 Render - це Real Time візуалізатор, заснований на технології трасування променів у реальному часі. Насправді він поєднує в собі переваги як трасування променів, так і растеризації, щоб одночасно отримувати інтерактивність у реальному часі та фотореалістичні зображення.

Чи він безкоштовний?

Бета-версія безкоштовна. Планується випустити версію спільноти безкоштовно. Він буде легким і добре підходитиме для індивідуального використання та освітніх цілей. Комерційна версія для професійних користувачів та підприємств також буде доступна після офіційного запуску.

D5 Render системні вимоги

Основний конвеєр рендерингу D5 Render побудований на основі DX12 + DXR. Він потребує Win10 v1809 і вище, з графічною картою NVIDIA GTX 1060 6 ГБ і вище.

Творці паралельно розробляють вторинний конвеєр рендерингу, який не потребує DXR, і це значно покращить сумісність ОС та знизить вимоги до обладнання. Це буде найближчим часом.

Однак ми настійно рекомендуємо оновити відеокарту до серії NVIDIA RTX, оскільки ця нова архітектура забезпечить принаймні 10-кратний приріст швидкості з нашою реалізацією. Це ігровий інструмент для інтерактивності дизайну в режимі реального часу та ефективного виробництва високоякісної відеоанімації.

D5 Render Engine photo

Які формати підтримує D5 рендер

Зараз підтримуються Sketchup, FBX, 3ds Max (через плагін конвертора D5). Формати Rhino, Revit, C4D та інші 3D будуть підтримуватися на дорожній карті.

Огляд

Це оглядове відео D5 Render. D5 Render рендер система на основі графічного процесора. Апаратні характеристики в основному стосуються графічних карт, оскільки D5 є графічним процесором, особливо оптимізованим для RTX. На сьогоднішній день найменшими вимогами є GTX 1060 6 Гб, а рекомендований графічний процесор - від RTX 2060.

Сайт: https://www.d5techs.com/

Поділитися з друзями

Ще почитати
Нові коментарі на сайті

Dell действительно сейчас заслуживают отдельной похвалы, качество цветопередачи просто невероятное. Но мне яркость у них не нравится, яркость 300 нит у практически бо

17.11.2021 13:45

Таке враження наче пацан щось кидає)))

17.11.2021 11:30

Тот случай когда вклеенный персонаж не дополняет визуализацию архитектуры а отбирает на себя все внимание зрителя. Архитектурный объект служит фоном этому сюжету

17.11.2021 11:07
Нове у блозі
Хмара тегів
Ми використовуємо файли cookies щоб покращити наш сайт. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен