3D візуалізація: кращий спосіб поліпшити портфоліо дизайнера і архітектора

04 грудня 2020 р.
1971

Потенційний клієнт зазвичай витрачає всього кілька секунд на перегляд дизайн проектів в вашому портфоліо. Навіть якщо ви, можливо, вклали багато часу і навіть трохи своєї душі в новий дизайн.

На жаль, ваш талант і наполеглива праця не завжди гарантують вражаюче і запам'ятовується портфоліо. Чи зможете ви перетворити його в ефективну презентацію, яка продає сама себе?

Чи можна зробити своє портфоліо різноманітним - щоб кожен клієнт знайшов щось до смаку? Нарешті, як зробити так, щоб клієнт помітив ваші дизайнерські роботи серед тисяч інших?

Звичайно, всі ці проблеми заслуговують вашої уваги, але це ще не все. Портфелі з часом старіють, і вам доводиться повністю оновлювати їх приблизно кожні три роки. Якщо ви нам не вірите, погляньте на свої дизайн проекти трирічної давності. Зараз ви б зробили набагато краще, чи не так?

Крім того, хоча реалізація дизайнерських проектів може зайняти до декількох років і принести вам багато цінного досвіду, у вас залишається лише кілька фотографій готового проекту. У випадках коли робота раптово може зупинитися з причин, не пов'язаних з вами, ви втрачаєте можливість поповнювати свій каталог робіт так регулярно, як вам хочеться.

Архітектурна 3d візуалізація вашого дизайн-проекту, зроблена за допомогою програм 3D графіки - відмінний спосіб створити вражаюче портфоліо і поповнювати його, коли вам хочеться. Звичайно, у цього інструменту є очевидні сильні сторони, але також є хибні уявлення про використання 3D візуалізації, і все це ви повинні враховувати заздалегідь.

Омани про 3D візуалізацію

1. Між фото і 3D візуалізацією екстер'єру є чітка різниця.

Подивіться на ці дві картинки. Ви впевнені, що це можете відрізнити де фото а де 3D візуалізація екстер'єру від студії Spectrum? Чи зможе ваш клієнт розрізнити ці два варіанти?

3D визуализация: лучший способ улучшить портфолио дизайнера

3D визуализация: лучший способ улучшить портфолио дизайнера

2. Наявність 3D візуалізацій в портфоліо дизайнера шкодить їх авторитету серед клієнтів.

Цю думку поділяють деякі дизайнери, але чи так це? Замовник звертається до вас в першу чергу за ідеями, і якщо вони йому подобаються і він розуміє їх, не має значення, чи були вони реалізовані в 3D графіку або зняті на фотоапарат. Звичайно, використання реальних фотографій реалізованих проектів підвищить довіру клієнтів, але 3D візуалізація інтер'єрів гарна для демонстрації вашої творчості і потенціалу.

Сильні сторони 3D візуалізації

Розмір і зміст вашого портфоліо можуть бути саме такими, якими вони вам потрібні. В результаті такі вкладення швидко окупляться - вам доведеться платити тільки за те, що ви хочете побачити.

3D можна використовувати для визначення смаку клієнта. Прикладів потенційних дизайнерських ідей може бути безліч - чим їх більше, тим легше дізнатися, що подобається або не подобається вашим клієнтам.

3D візуалізація дозволяє швидше поповнювати каталог ваших проектів. Вам не доведеться чекати закінчення робіт, щоб отримати фотографії! Більш того, тривимірними візуалізаціями дуже легко поділитися через соціальні мережі, що підвищить вашу присутність в Інтернеті і підвищить популярність.

Як бачите, архітектурна 3D візуалізація дозволяє зробити ваші маркетингові матеріали більш відповідають потребам і бажанням клієнтів. Що ще більш важливо, вона допомагає розвинути ваш стиль дизайну, даючи вам можливість показати, що унікально саме в вашому підході. Спробуйте використовувати 3D-візуалізацію інтер'єру в своїх поточних проектах, подивіться на результати та нові можливості для свого бізнесу, і ви зрозумієте, що ціна того варто.

Бажаємо більше нових клієнтів і цікавих проектів!

Поділитися з друзями

Коментарі
14.01.2021 06:07
Hi there, thanks for sharing such a nice piece of content
Ще почитати
Нові коментарі на сайті

PCIe x32

03.02.2022 09:46

Dell действительно сейчас заслуживают отдельной похвалы, качество цветопередачи просто невероятное. Но мне яркость у них не нравится, яркость 300 нит у практически бо

17.11.2021 13:45

Таке враження наче пацан щось кидає)))

17.11.2021 11:30

Тот случай когда вклеенный персонаж не дополняет визуализацию архитектуры а отбирает на себя все внимание зрителя. Архитектурный объект служит фоном этому сюжету

17.11.2021 11:07
Нове у блозі
Хмара тегів
Ваш голос учтен