5 трендів офісного дизайну на 2021 рік

time icon 30 травня
eye icon 319

Розмірковуючи про те, що сталося за останні 2 роки в світі, архітектори по всьому світу переглядають, як офіс буде виглядати і працювати в майбутньому. Велике питання: як наше робоче середовище може найкращим чином підтримувати віддалену роботу і фізичне дистанціювання, не ставлячи під загрозу продуктивність і відчуття благополуччя людей?

На думку прогнозистів тенденцій, ключову роль в дизайні офісних приміщень в 2021 році будуть грати «житловий» дизайн, відеоконференцзв'язок, оточення робочих зон, безпека і естетика.

А тепер давайте перейдемо безпосередньо до трендам цього року.

5 трендов офисного дизайна на 2021 год

1. Житловий дизайн

У житловому дизайні поєднуються елементи житлового та комерційного призначення, щоб співробітники відчували себе на робочому місці як вдома. Ця тенденція виникла, коли люди, які виросли на технологіях і знайомі з поняттям роботи в будь-який час і в будь-якому місці, почали складати більшу частину робочої сили. Covid-19 стимулює цю тенденцію. В 2021 році очікуйте побачити декоративні елементи, пов'язані з домашньою середовищем і зручними меблями, особливо в приміщеннях для відпочинку.

2. Відеоконференцзв'язок

Згідно з дослідженням PwC, більше половини керівників планують запропонувати віддалену роботу в найближчому майбутньому, а більшість співробітників хочуть працювати з дому хоча б неповний робочий день. Тому, коли ми знаходимося в офісі, цілком ймовірно, що ми будемо регулярно взаємодіяти зі співробітниками, які знаходяться не в офісі. Коли віддалені команди стають нормою, відеоконференції будуть відігравати вирішальну роль у підтримці зв'язку та полегшенні співпраці. Фізичне середовище повинна буде адаптуватися для розміщення екранів, камер і мікрофонів, що дозволить командам максимально використовувати можливості відеоконференцзв'язку.

3. Оточення робочих зон

Великі робочі зони з відкритим плануванням стали популярними в останні роки, однак у світлі повсюдного поширення віддаленої роботи дизайнерам офісів доводиться переглядати принципи. Той факт, що все більше з нас змушені приймати більше дзвінків по відеоконференцзв'язку, ускладнює для робочих зон відкритого планування можливість гібридної роботи через акустични проблеми. Щоб протидіяти цьому, офісні працівники групують столи в «квартали» на той випадок, коли командам потрібно об'єднуватися. Ці зони, також відомі як поворотні пространства, є особливими областями, що містять пересувні меблі, які можна легко переналаштувати.

5 трендов офисного дизайна на 2021 год

4. Безпека і естетика

Багато офісних операторів швидко встановили екрани з плексигласу або скла відразу після спалаху ковіда, щоб запобігти поширенню вірусу. Однак деякі дизайнери зараз розглядають інші варіанти дизайну, які все ще дозволяють фізичне дистанціювання, але вони будуть більш привабливі візуально і будуть більш життєздатним довгостроковим рішенням. Завдання полягає в тому, щоб придумати способи спільного поділу простору, які не перешкоджатимуть інфекційного контролю, але в той же час будуть компромісом між привабливістю і функціональністю простору. Зрештою, співробітники повинні відчувати себе в безпеці, але вони також хочуть відчувати зв'язок зі своїм робочим місцем.

5. Стабільність

Сьогоднішній день ставить на чільне місце роботодавців, чиї моральні цінності збігаються з їхніми власними, особливо коли мова йде про такі нагальні питання як стабільність. Компанії, які прагнуть бути eco-friendly, приділяючи пріоритетну увагу благополуччю співробітників і забезпечуючи різноманітність і залученість, з більшою ймовірністю будуть залучати і утримувати найкращі таланти. Опитування, яке було результатом розмов 1000 співробітників у великих українських компаніях, показало, що майже 40% від молодих співробітників вибрати роботу, засновану на підході компанії до сталого розвитку.

Поділитися з друзями

Коментарі
23.07.2021 14:15
Мой виз, так приятно!) <3
Ще почитати
Нові коментарі на сайті

Thank you for this useful article. Is it actual for Ukraine only or for other countries too?

27.09.2021 16:10

Дві роботи завантажені, дві перемоги здобуто )) Вітаю

02.09.2021 11:55

27.08.2021 16:49

Отличная статья,мне очень помогла определиться с выбором монитора,без воды ,все по полочкам!

09.08.2021 17:09
Нове у блозі
Нове у галереї
CGI Park

Rasu Namai

Оцінок: 5
plusplusplusplusplus5
Денис Онищенко

Jiangnan Courtyard 2

Оцінок: 6
plusplusplusplusplus5
Юлія Галаншина

Palm House

Оцінок: 10
plusplusplusplusplus4.8
Descover Studio

Castle ruins

Оцінок: 11
plusplusplusplusplus4.64


Ми використовуємо файли cookies щоб покращити наш сайт. Детальнiше Ок
Ваш голос учтен