Пост-цифровий архітектурний колаж

30 листопада 2020 р.
1822

Архітектори, як і будь-які інші художники, завжди шукають щось нове, щоб відрізнитись від покоління, яке було раніше. Що може бути наступним кроком у світі гіперреалістичного цифрового рендерингу? Декілька архітектурних бюро почали працювати з постцифровим малюнком, щоб знайти новий спосіб концептуалізації ультрасучасних дизайнів світу. Але що таке постцифрова архітектура і чим відрізняється від останніх 30 років цифрового рендерингу?

Що таке пост-цифровий архітектурний колаж

Постцифрова технологія в архітектурному світі вже стала означати різні речі для різних людей. Простіше кажучи, цьому є відносно просте визначення: ця подача уникає гіперреалізму традиційного 3d рендерингу, з яким галузь була знайома останні 30 років або близько того, і натомість віддає перевагу малюванню від руки або колажу. Молоді архітектори, що подають надії, працюють з цим стилем, тому що він відокремлює їх від орди «реалістичних» 3d візуалізацій, якими перенасичені архітектурні дизайнерські бюро всього світу.

Але, незважаючи на те, що цей стиль уникає традиційного цифрового рендеру, він, як і раніше, використовує ультрасучасні робочі інструменти. Хоча малюнки зроблені в стилі утопічних колажів 50-х і 60-х років, всі концепції, як і раніше, розробляються на цифрових платформах, зазвичай з використанням найпередовіших інструментів рендерингу та Photoshop. Намір полягає в тому, щоб дизайн-проекти виглядали намальованими від руки, використовуючи всі переваги 3d графіки - співвідношення сторін, пропорції, кути огляду, а також простоту використання і поширення.

Майбутнє пост-цифрового архітектурного колажу

Художні уявлення завжди рухаються поетапно; це нова концепція. Зрештою, музика, мистецтво та література пройшли через реалізм, модернізм та постмодернізм у минулому столітті. З цього погляду архітектура нічим не відрізняється, особливо з огляду на те, що в її основі лежить форма художнього вираження. Тому ухиляння від гіперреалізму цифрового рендерингу не здається чимось незвичайним. Кожна нова хвиля архітекторів (як і інших художників) хоче знайти новий спосіб візуалізації свого мистецтва, як через нудьгу з поточним середовищем, так і бажання знайти нові способи вираження. Чи це означає, що архітектурна візуалізація в пост-цифровому стилі стане основною?

Постцифровий малюнок забезпечує компроміс між світом минулого та світом сьогодення. Він використовує все, що є хорошого в цифровому рендерингу, особливо свободу висловлювання, яку він пропонує, і поєднує це із прагненням до більш «ретро» образу, який повернувся в моду та в інших областях. Молоде талановите покоління архітекторів, здається, більше тягне до модерністської та утилітарної візуалізації дизайну, ніж до сучасних цифрових зображень, які максимально виражають реальність. Простіше кажучи, останні тенденції в архітектурному дизайні намагаються виражати відчуття дизайн-об'єкта, а не те, як він виглядатиме в реальному житті.

Висновок

Постцифровий архітектурний колаж — одна з останніх тенденцій, що стала особливо популярною серед американських архітекторів, які прагнуть виділитися із загальної маси традиційних гіперреалістичних 3d візуалізацій. Хоча така подача може не дати «істинного» уявлення про об'єкт, вона все ж таки дає точне уявлення про те, як будівля функціонуватиме в майбутньому. Враховуючи те, що зараз це гаряча тема у глобальних архітектурних бюро та університетах, буде цікаво подивитися, як цей стиль розвиватиметься у майбутньому.

Колажі для статті взяті із сайту: https://falaatelier.com

Постцифровой архитектурный коллаж

Постцифровой архитектурный коллаж

Постцифровой архитектурный коллаж

Постцифровой архитектурный коллаж

Постцифровой архитектурный коллаж

Постцифровой архитектурный коллаж

Поділитися з друзями

Ще почитати
Нові коментарі на сайті

PCIe x32

03.02.2022 09:46

Dell действительно сейчас заслуживают отдельной похвалы, качество цветопередачи просто невероятное. Но мне яркость у них не нравится, яркость 300 нит у практически бо

17.11.2021 13:45

Таке враження наче пацан щось кидає)))

17.11.2021 11:30

Тот случай когда вклеенный персонаж не дополняет визуализацию архитектуры а отбирает на себя все внимание зрителя. Архитектурный объект служит фоном этому сюжету

17.11.2021 11:07
Нове у блозі
Хмара тегів
Ваш голос учтен