Який комп'ютер потрібен для 3D-рендеринга

30 грудня 2021 р.
252

Є багато технологій, які потребують певного рівня 3D-рендерінгу. Ви можете створити архітектурний дизайн та продемонструвати його потенційним покупцям. Ви можете поекспериментувати з гарнітурою VR, дозволяючи комп'ютеру візуалізувати оточення на 360 градусів на льоту. Ви можете просто захотіти отримати найкращий ігровий досвід.

У будь-якому випадку, незалежно від того, які ваші наміри або програмне забезпечення ви використовуєте, вам необхідно виконати певні мінімальні вимоги до комп'ютера, перш ніж ви зможете ефективно виконувати рендеринг.

Компоненти комп'ютера, які слід враховувати

Кожна програма для 3D-рендерінгу матиме трохи різні вимоги, але є деякі загальні компоненти, які вам необхідно враховувати, в тому числі:

1. CPU - процесор

СPU – це центральний процесор. Це основний компонент багатьох комп'ютерів, який використовується для виконання вказівок комп'ютерної програми. Процесори чудово справляються з виконанням основних арифметичних та логічних функцій і можуть визначати швидкість вашого комп'ютера у певних умовах та за допомогою певних програм. Хоча для кращої швидкості рендерингу вам потрібно щось досить потужне, починати ви можете з чогось більш простого при першій своїй збірці. Базова частота 3,0 ГГц та 4-6 ядер ідеально для початку. У деяких програмах можна обійтися і меншими витратами.

СPU центральний процесор

2. GPU - відеокарта

GPU - це графічний процесор (відеокарта), і, як випливає з назви, він має деяку схожість із центральним процесором, який відповідає за обробку певних обчислень. Різниця в тому, що графічні процесори спеціалізуються на обробці графіки та складних обчислень. Найкраще думати про це так: центральні процесори хороші для обробки кількох задач і багатьох типів задач, тоді як графічні процесори добре справляються з декількома конкретними типами задач дуже швидко. Графічні процесори життєво важливі для 3D-рендерінгу та мають бути одним із ваших головних пріоритетів. Якщо у вас немає відеокарти, ви, мабуть, далеко не поїдете. Існує кілька різних способів оцінки відеокарт, але в даний час одним із галузевих стандартів є серія NVIDIA GTX. Для багатьох програм буде достатньо NVIDIA GTX 1060 або вище (або еквівалент від іншого виробника).

GPU – ваша відеокарта

RAM (системна пам'ять)

Вам також потрібно виділити деяку оперативну пам'ять для 3D-рендерінгу, особливо якщо ви рендерите складні архітектурні конструкції. Знову ж таки, ваші потреби будуть залежати від вашої програми. Для деяких завдань 3D-рендерингу достатньо 8 ГБ ОЗУ, але для повної оптимізації рекомендується 32 ГБ із максимально можливою частотою МГц (в ідеалі щонайменше 2200). Ви можете уявити собі роботу ОЗУ як короткострокову пам'ять вашої машини; він використовується для зберігання інформації для 3D рендерингу і особливо важливий для додатків 360 градусів та/або VR.

RAM (системна пам'ять)

Пам'ять відеокарти

Вам також потрібно буде переглянути конкретну пам'ять вашої відеокарти. В ідеалі має бути 6 ГБ або більше пам'яті відеокарти.

Крім того, ви можете поекспериментувати, щоб ваш комп'ютер рендерив швидше. Наприклад, багато людей кажуть що можно поліпшити продуктивність свого комп'ютера, видаливши непотрібні дані, скоротивши кількість програм, які операційна система запускає одночасно.

Тестування для різних програм

Більшість програмних платформ, ігор та інших програм будуть рекомендувати певні специфікації для свого продукту, і багато хто з них дасть вам можливість протестувати свою машину, щоб переконатися, що вона готова до роботи. Наприклад, при завантаженні програмного продукту він може сказати вам, чи відповідає ваша машина мінімальним специфікаціям, що рекомендуються. Ви також можете побачити маркери "мінімальних" та "оптимальних" або "рекомендованих" характеристик; як випливає з цих назв, ви взагалі не зможете запустити програму зі специфікаціями нижче мінімуму, але для найкращого досвіду вам слід прагнути «оптимальних» характеристик.

Що станеться, якщо я не дотримуюсь мінімальних вимог

Якщо ви спробуєте запустити частину програмного забезпечення для 3D-рендерінгу, не дотримуючись мінімальних вимог для цього програмного забезпечення, не турбуйтеся - ваш комп'ютер не вибухне. У деяких випадках комп'ютер може зависати або працювати дуже повільно; Якщо ситуація погіршиться, комп'ютер може вийти з експлуатації. В інших випадках ви можете мати справу з деякими основними проблемами продуктивності; наприклад, ви можете побачити заїкуватість або непостійну частоту кадрів, або деякі візуалізації не будуть такими докладними як повинні бути.

У більшості випадків ви можете оновити свій поточний комп'ютер, щоб він оптимально працював із вашим програмним забезпеченням для 3D-рендерінгу. Наприклад, ви можете обміняти оперативну пам'ять на щось потужніше і ви можете встановити нову відеокарту. В інших випадках краще розпочати з нуля; це особливо вірно, якщо ваш поточний комп'ютер сильно застарів або якщо вам бракує деяких компонентів, необхідних для запуску програми.

Поділитися з друзями

Ще почитати
Нові коментарі на сайті

Hey, is anybody know where I can get a free version of Mid Journey?

11.07.2022 12:32

PCIe x32

03.02.2022 09:46

Dell действительно сейчас заслуживают отдельной похвалы, качество цветопередачи просто невероятное. Но мне яркость у них не нравится, яркость 300 нит у практически бо

17.11.2021 13:45

Таке враження наче пацан щось кидає)))

17.11.2021 11:30
Нове у блозі
Хмара тегів
Ваш голос учтен