Максим Самунь

Я 3D визуализатор, який допомагає в розробці візуальних презентацій / маркетингових матеріалів для різних архітектурних та інтер'єрних проектів.

В основному моя спеціалізація - візуалізація інтер'єру та робота в якості фрілансера для всіх моїх клієнтів, я буду радий допомогти вам з вашими поточними або новими проектами, готовими прийняти будь-яку цікаву роботу.

Моє основне увагу сьогодні було звужене і посилено на дуже високій якості, дуже реалістичних архітектурних і продуктових продуктах. Я використовую найсучасніше апаратне і програмне забезпечення для досягнення чудових результатів, використовуючи швидкий, ефективний і економічно ефективний підхід. Час від часу я буду використовувати свій ступінь інженера, щоб насправді розробляти продукти і представляти їх одночасно.

Створення фотореалістичних візуалізацій для архітекторів і дизайнерів.

Портфоліо: Samun Maksym

Пошта: samunmax@gmail.com

Місто: Дніпро

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 1157


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен