Створити/оновити портфоліо

Розділ "ПОСЛУГИ 3D візуалізації" складається зі списку фрілансерів і студій які займаються архітектурною візуалізацією в Україні.

Можна опублікувати до 9 рендерів, ваше ім'я або назва вашої студії, опис, та контакти (посилання на портфоліо, пошта та місто), українською та англійською мовами. Так само в описі можна додати мобільний телефон або посилання на соціальні мережі.

Щоб оновити або видалити профіль, напишіть нам на пошту або в форму зворотного зв'язку.

У список може потрапити тільки учасник який надає послуги високого рівня. Кожну кандидатуру розглядає адміністрація сайту. Зміст портфоліо можна змінювати, оновлювати опис або рендери. Одна людина може створити тільки одне портфоліо, для себе або своєї студії.

Рекомендуємо при складанні портфоліо звернути особливу увагу на опис ваших послуг, так як майже половину відвідувань сайту дає пошукова видача. Для пошукових роботів дуже важливим є опис сторінки. Чим він докладніший, тим більше відвідувань з пошукових систем буде отримувати ваша сторінка. Напишить докладно про ваші послуги, робочий софт, клієнтів і так далі. Рекомендована довжина опису 500 символів

Ваш голос учтен