Bartosz Domiczek Architect & CG Artist

Бартош Домішек

Архітектор, CG художник. Польща.

Бартош - відзначений безліччю нагород художник комп'ютерної графіки з Польщі, який спочатку закінчив факультет архітектури та міського планування. Він був плідним креативщиком із самого раннього року і тому вирішив об'єднати свої художні пристрасті до отриманої освіти в області архітектурної візуалізації. Незабаром графіка стала його основною платформою професійної діяльності, і з 2014 року він успішно керує власною студією arch-viz. Крім цього, він регулярно виходить зі своєї зони комфорту, щоб випробувати себе на весь творчий спектрі 3D-графіки, а також дизайні в цілому.

Бартош твердо вірить, що створення творів мистецтва не тільки відповідають прагматичним потребам клієнта, але також відображають індивідуальність автора. Він присвячує більшу частину свого часу розвитку особистих робіт, в яких він шукає свої власні засоби самовираження.

Протягом усієї своєї професійної кар'єри Бартош мав можливість працювати з найбільшими світовими брендами і виступати в якості доповідача на різних галузевих заходах, таких як SOA Academy Days і Total Chaos.

Якщо ви хочете побачити більше робіт Бартоша, просто натисніть на https://bartosz-domiczek.com або на Behance.

Ваш голос учтен