Карім Мусса

MOZSES. Египет.

Єгипетська етнічна приналежність Каріма Мусси привела до багатьох анекдотів «нащадків Фараонів» за ті п'ять років, що він жив в Бергені (Норвегія), працюючи в дуже шанованою дизайн-студії «MIR». Якби тільки його колеги знали його справжнє домагання до слави як колишнього міжнародного чемпіона з тхеквондо...

Карім живе за кордоном більше десяти років, так як він базувався в Дубаї за шість років до Бергена, розробляючи архітектурні роботи для глобальних консультантів з проектування, таких як Dar Al-Handasah. Сьогодні Карім досі штовхає мішок з піском для бойових мистецтв і використовує свою силу художнього керівництва і світовий досвід, щоб втілити в життя архітектурні проекти за допомогою свого візуального дизайну та інноваційних підходів..

Про MOZSES.

Концептуальне спілкування і вивчення ідей визначають суть нашої роботи. Особливе створення візуальних вказівок і експериментів, щоб розкрити різні дизайнерські особливості і з'єднати оповідання. Підкреслюючи грань кожного унікального аспекту проекту, щоб мати свій власний відбиток.

Якщо ви хочете побачити більше робіт Каріма, просто натисніть на https://www.mozses.com або на Behance.

Ваш голос учтен