Максим Тябус

Максим Тябус

CG artist. Білорусь.

Я почав займатися 3d графікою 10 років тому в 18 років на другому курсі Архітектурного коледжу. Всі курсові проекти в той час робили вручну тобто за допомогою акварелі і олівців, але я зрозумів, що простіше їх створювати на комп'ютері. У той час у мене не було комп'ютера тому я взяв ноутбук у знайомих і встановив туди Архікад. Саме з нього у мене почалося знайомство зі сферою 3d візуалізації перший мій курсової проект був виконаний саме в ньому.

Коли прийшов час робити такі курсові роботи, я дізнався про таку програму як 3ds max. У мене вже з'явився свій комп'ютер і всі наступні курсові та дипломні проекти були виконані в ньому.

Закінчивши коледж я рік пропрацював архітектором, але більше я займався саме архітектурної візуалізацією. Після цього я деякий час працював дизайнером інтер'єру, але з часом розумів, що сфера 3d мені все-таки ближче, ніж дизайн. Протягом 3 років я пропрацював в трьох різних студіях по 3d візуалізації і потім повністю пішов на фріланс. У 2017 році ми з друзями створили свою невелику студію візуалізації VizLine studio це був досить корисний досвід для мене, але через 2 роки я пішов звідти на фріланс тому, що зрозумів, що мені комфортніше працювати одному.

Починаючи з 2019 роки я виконав дуже багато проектів з різними клієнтами і різними країнами по всьому світу більше ухил я роблю на інтер'єрну візуалізацію.

Всі проекти ви можете подивитися за посиланнями: behance.net/tsiabus. Мій особистий профіль instagram.com/maxim_tsiabus/

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальнiше Закрити
Ваш голос учтен