Юліан Садоха

Юліан Садоха

Suburbia, Україна.

Архітектор, візуалізатор та засновник студії Suburbia. Спікер на конференціях по 3D візуалізації. Суддя в конкурсах архітектурної фотографії і візуалізації

Моя історія почалася в місті Дрогобич, де я народився і провів дитинство. У Львівській Політехнічному університеті отримав архітектурну освіту. Вже під час навчання, зацікавився архітектурною візуалізацією. А вже незабаром свою історію почала студія Suburbia, засновником якої я є.

З самого старту нашої роботи, були поставленні високі стандарти якості до роботи. Це не просто слова, це цінність, за яку ми всією командою боремося в кожному проекті.

Це точно було однією з причин, чому зараз ми отримуємо чудові проекти з  усього світу, а саме США, Канади, Австралії, Франції, Німеччини, ОАЕ, і більшість наших замовників стають постійними клієнтами. За час нашої роботи ми налагодили співпрацю з провідними компаніями в 3D індустрії, такими як Design Connected.

Деякі наші візи опубліковані в розділі architecture на behance, editors 'choice на evermotion.org. Мы здобули Авард на render.ru.

"Наші візуалізації - це не просто зображення, це зображення з історіями"

Познайомитись ближче з работами Юліана можна на сайті Suburbia або на Behance. А також заходьтє у соц мережі Instagram та FB

Ваш голос учтен