VIARDE

Viarde - це східно-європейська студія комп'ютерної графіки. Ми спеціалізуємося на графіку для архітектурних фірм, рекламних агентств і всіх видів промислових компаній по всьому світу. Нашими клієнтами є як великі виробники меблів, так і приватні архітектори. Але для кожного клієнта ми намагаємося розробити і поставити продукт, який відповідає всім цілям і потребам бізнесу. Ми докладаємо всіх зусиль кожен раз, щоб здивувати наших клієнтів і надати їм продукт ще більш високої якості.

Відкидаючи все компроміси, ми робимо тільки високоякісну тривимірну візуалізацію, яка дає нашим клієнтам можливість розвивати свій бізнес, збільшувати продажі і досягати найкращих результатів, випереджаючи час і конкуренцію. Ми любимо свою роботу і з задоволенням виконуємо проекти для наших клієнтів кожен день.

Портфоліо: Viarde

Пошта: info@viarde.com

Місто: Київ

Ласкаво просимо на сторінку послуг з архітектурної 3D візуалізації премії «CG AWARD UA». У цьому каталозі зібрані кращі фахівці України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурної 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості нашої індустрії. Ми також стежимо за репутацією учасників з цього списку, і крім високої якості візуалізацій, враховуємо позитивні і негативні відгуки про кожного з них. Нижче перераховані основні види послуг, які можна замовити студіям або фрілансерам, представленим в нашому каталозі.

3D візуалізація інтер'єру

Найбільша частка використання 3D графіки в поєднанні з дизайном інтер'єрів. 3D візуалізація інтер'єру - незамінний помічник дизайнера і архітектора під час планування робіт по внутрішній обробці житлових і офісних приміщень, ремонту, плануванні та перепланування будь-яких внутрішніх площ.

3D візуалізація екстер'єру

Використання 3D візуалізації екстер'єру є найоб'єктивнішим і ефективним способом при оцінці майбутнього архітектурного об'єкту. При її замовленні ви отримаєте віртуальне втілення зовнішнього вигляду будь-яких архітектурних споруд і форм.

3D моделювання

Сфера застосування цієї послуги дуже обширна. Крім використання її в архітектурній візуалізації - це може бути наприклад моделювання продукції для ваших рекламних каталогів, афіш, банерів тощо Сьогодні все частіше великі світові компанії віддають перевагу саме послугам 3D моделювання замість того, щоб звернутися до фото або відео студії.

3D анімація

Архітектурна 3D анімація найкращий спосіб для створення максимально ефективної і дієвої презентації вашого архітектурного проекту. Вона також може допомогти красиво представити ваш об'єкт нерухомості. 3D анімація дозволяє ефектно познайомити ваших клієнтів з будь-якою інформацією наочним та простим способом.

Поділитися профілем
Переглядів: 826


Інші студії і фрілансери

Ваш голос учтен